
Зарядна станція Houny 512 Вт·г/750 Вт, портативна електростанція для дому та мандрівників
19 637,50 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0001HY-500
+380 (67) 565-46-12
Viber
- +380 (67) 565-46-12
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Houny |
| Вага | 8.2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність елементу живлення | 200 000 mAh |
| Матеріал | Метал |
| Потужність | 750 Вт |
| Розмір | 240х190х190 мм |
| Тип | Портативна електростанція |
| Тип товару | Елементи живлення і ЗП |
- Ціна: 19 637,50 ₴






