-20%


Намет чотиримісний автоматичний Naturehike NH21ZP008, темно-зелений, трисезонний, 205x225x130 см
6 575 ₴
5 260 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00016976023920660
+380 (67) 565-46-12
Viber
- +380 (67) 565-46-12
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NatureHike |
| Форма | Півсфера |
| Вага | |
| Вага | 4.02 кг |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 130 см |
| Довжина | 205 см |
| Ширина | 225 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість кімнат | однокімнатні |
| Москітна сітка | Да |
| Призначення | для кемпінгу, для піших і гірських походів, для туризму, для риболовлі, трекінгу, для полювання |
| Розмір | 205x225x130 см |
| Сезон | весна, осінь, літо |
| Тип | Намет |
| Тип товару | Намети, тенти, шатри |
- Ціна: 5 260 ₴









