
Намет двомісний зі сферичним куполом Naturehike Cloud Peak 2 NH17K240-Y 20D, темно-зелений, чотирисезонний
14 225 ₴
- Немає в наявності
- Код: 00016927595712627
+380 (67) 565-46-12
Viber
- +380 (67) 565-46-12
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NatureHike |
| Форма | Півсфера |
| Вага | |
| Вага | 2.52 кг |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 105 см |
| Довжина | 200 см |
| Ширина | 274 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній шар | нейлон 20D |
| Кількість кімнат | однокімнатні |
| Призначення | трекінгові, для велотуризму, для піших і гірських походів, для туризму |
| Сезон | всесезонні, зима, весна, осінь, літо |
| Тамбур | Да |
| Тип | намети |
| Тип товару | Намети, тенти, шатри |
- Ціна: 14 225 ₴





