-20%


Намет надлегкий одномісний з футпринтом Naturehike Cycling 1 NH18A095-D, 210T, темний синій, для велотуризму,
9 375 ₴
7 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00016927595737743
+380 (67) 565-46-12
Viber
- +380 (67) 565-46-12
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NatureHike |
| Форма | Півсфера |
| Колір | Синій |
| Вага | |
| Вага | 1.5 кг |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Довжина | 205 см |
| Ширина | 155 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній шар | поліестер 210Т |
| Кількість кімнат | однокімнатні |
| Москітна сітка | Да |
| Призначення | для велотуризму, для кемпінгу, для піших і гірських походів, для трекінгу |
| Розмір | 205 х (95+60) х 110 см |
| Сезон | весна, осінь, літо |
| Тамбур | Да |
| Тип | намети |
| Тип товару | Намети, тенти, шатри |
| Упаковка | 40 х 15 см |
- Ціна: 7 500 ₴




