-20%


Намет двомісний Naturehike CNK2300ZP024, білий, трисезонний, водонепроникний 2000 мм
6 787,50 ₴
5 430 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00016976023923739
+380 (67) 565-46-12
Viber
- +380 (67) 565-46-12
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NatureHike |
| Колір | Білий |
| Форма | Купол |
| Вага | |
| Вага | 2.5 кг |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Довжина | 210 см |
| Ширина | 230 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній шар | Оксфорд 150D |
| Кількість кімнат | однокімнатні |
| Призначення | універсальні для кемпінгу, для туризму |
| Розмір | 210 x 230 x 115 см |
| Сезон | весна, осінь, літо |
| Тип | намети |
| Тип товару | Намети, тенти, шатри |
| Упаковка | 16 x 16 x 46 см |
- Ціна: 5 430 ₴





