-20%


Намет одномісний Naturehike NH21YW157, темно-зелений, водостійкість 3000 мм, вага 6 кг
15 675 ₴
12 540 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00016927595712054
+380 (67) 565-46-12
Viber
- +380 (67) 565-46-12
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NatureHike |
| Вага | |
| Вага | 6 кг |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 135 см |
| Довжина | 355 см |
| Ширина | 195 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість кімнат | однокімнатні |
| Призначення | Для туризму |
| Розмір | 355 х 195 х 135 см |
| Сезон | весна, осінь, літо |
| Тип | намети |
| Тип товару | Намети, тенти, шатри |
| Упаковка | 22 х 58 см |
| Форма | будиночок |
- Ціна: 12 540 ₴







