-20%


Спальник з капюшоном Naturehike U250S NH20MSD07, (0°C), правий, коричневий, трисезонний, вага 1.5 кг
2 362,50 ₴
1 890 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00016927595769294-R
+380 (67) 565-46-12
Viber
- +380 (67) 565-46-12
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NatureHike |
| Колір | Коричневий |
| Вага | |
| Вага | 1.5 кг |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Довжина | 220 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | полиэстер 190Т |
| Розмір | 190(+30) х 75 см |
| Сезон | зима, осінь, весна |
| Тип товару | Спальники |
| Форма | укривало |
| Ширина в ногах | 75 см |
| Ширина вголов'я | 75 см |
- Ціна: 1 890 ₴







