
Каремат надувний Skif Outdoor Scout. Розмір 190x56x5.0 см. Olive. Легкий, зручний чохол для транспортування
1 487,50 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0001LC-730OL
+380 (67) 565-46-12
Viber
- +380 (67) 565-46-12
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skif Outdoor |
| Колір | Оливковий |
| Матеріал | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.51 кг |
| Розмір | 190x56x5 см |
| Розмір в складеному стані | 29x8.5 см |
| Тип | Килимки |
| Тип товару | Товари для туризму |
- Ціна: 1 487,50 ₴





