-20%


Ніж Civivi Varius C22009D-2, фіксований, вага 72.4 г, матеріал клинка D2, для туризму, щоденного використання
5 725 ₴
4 580 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0001C22009D-2
+380 (67) 565-46-12
Viber
- +380 (67) 565-46-12
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CIVIVI |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 72.4 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид ножа | туристичний, тактичний, на кожен день |
| Довжина клинка | 95.2 мм |
| Довжина рукояті | 104.8 мм |
| Марка стали | D2 |
| Матеріал рукояті | склопластик G10 |
| Твердість клинка | 58-60 HRC |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | нескладний |
| Тип товару | Ножі |
| Товщина клинка | 3 мм |
| Форма клинка | drop-point |
| Колір рукоятки | коричневий |
| Чохол / піхви | Так |
- Ціна: 4 580 ₴











