
Зарядна станція Houny 2000 Вт / 1920 Вт, LiFePO4, потужність 2000 Вт, пікова 4000 Вт, для кемпінгу та
58 925 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0001HY-2000new
+380 (67) 565-46-12
Viber
- +380 (67) 565-46-12
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Houny |
| Вага | 24.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність елементу живлення | 1920 Вт·год |
| Потужність | 2000 Вт |
| Розмір | 405х250х250 мм |
| Тип | Зарядні станції |
| Тип товару | Повербанки та зарядні станції |
| Тип елементу живлення | LiFePO4 |
- Ціна: 58 925 ₴







