
Зарядна станція Houny 3000 Вт / 3072 Вт, LiFePO4, потужність 3000 Вт, пікова 6000 Вт, 4x USB-порти
86 425 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0001HY-3000
+380 (67) 565-46-12
Viber
- +380 (67) 565-46-12
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Houny |
| Вага | 34 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність елементу живлення | 3072 Вт-год |
| Потужність | 3000 Вт |
| Розмір | 500 x 250 x 250 мм |
| Тип | Зарядні станції |
| Тип товару | Повербанки та зарядні станції |
| Тип елементу живлення | LiFePO4 |
- Ціна: 86 425 ₴







