-20%


Стілець складаний Naturehike Stellaluna T01 CNH23JU13002, L, чорний, для кемпінгу, вага 2,4 кг
1 537,50 ₴
1 230 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00016975641889038
+380 (67) 565-46-12
Viber
- +380 (67) 565-46-12
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NatureHike |
| Вага | 2.4 кг |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | 100% поліестер, сталь |
| Розмір | 48 х 48 х 74 см |
| Розмір в складеному стані | 13 х 13 х 75 см |
| Тип | Стільці |
| Тип товару | Меблі для кемпінгу |
- Ціна: 1 230 ₴




