-20%


Стілець складаний Naturehike YL06 NH18Y060-Z, зелений, вага 1,28 кг, max навантаження 150 кг
3 100 ₴
2 480 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00016927595795866
+380 (67) 565-46-12
Viber
- +380 (67) 565-46-12
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NatureHike |
| Вага | 1.28 кг |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Алюміній 7075, Оксфорд ріп-стоп 600D |
| Розмір | 98 х 47 х 36 см |
| Розмір в складеному стані | 50 х 13 х 12 см |
| Тип | Стільці |
| Тип товару | Меблі для кемпінгу |
- Ціна: 2 480 ₴











