
Ніж складний Ganzo G723 чорний, довжина клинка 9,5 см, вага 180 г, тип замка FrameLock, нержавіюча сталь 440C
1 137,50 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0001G723-BK
+380 (67) 565-46-12
Viber
- +380 (67) 565-46-12
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ніж складний Ganzo G723 чорний, довжина клинка 9,5 см, вага 180 г, тип замка FrameLock
Ніж Ganzo G723 виготовлений таким чином, щоб поєднати практичність і привабливий дизайн. Цей ніж стане надійним компаньйоном для активного відпочинку або ж стане незамінним інструментом в повсякденному житті. Купити Ganzo G723 — означає отримати якісний ніж за доступною ціною.
Ключові можливості
- Компактна доладна конструкція для зручного носіння;
- Нержавіючий клинок з високоякісної сталі 440С;
- Загальна довжина ножа в робочому стані — 21,5 см;
- Довжина клинка — 9,5 см;
- Твердість сталі — 58 HRC;
- Вага ножа становить лише 180 г;
- Клинок із прямим заточенням для легкого використання;
- Тип замка FrameLock для надійної фіксації;
- Зручна рукоятка з міцного пластика G10;
- Кліпса і отвір для темляка для зручного закріплення.
Технічні характеристики
- Вага: 180 г;
- Тип ножа: складний;
- Вид ножа: кишеньковий, туристичний;
- Тип заточки: прямий;
- Колір рукоятки: чорний (також доступні жовтий, оранжевий, зелений);
- Марка сталі: 440C;
- Тип замка: Frame lock;
- Довжина клинка: 95 мм;
- Товщина клинка: 4 мм;
- Твердість клинка: 56-58 HRC;
- Розмір в складеному стані: 120 мм.
Ніж Ganzo G723 буде незамінним у вашому арсеналі, чи це на рибалці, в поході, чи на пікніку. Уявіть, як вранці ви готуєте смачний бутерброд на природі, а ввечері — використовуєте ніж для обробки риби. Цей ніж готовий до будь-яких завдань!
Якщо ви шукаєте надійний і стильний ніж для активного відпочинку, Ganzo G723 — ваш вибір. Замовити цей ніж в нашому інтернет-магазині, ви можете без жодних зусиль, а зручна доставка гарантує швидке отримання вашого товару.
Ніж складний Ganzo G723 чорний, довжина клинка 9,5 см, вага 180 г, тип замка FrameLock
Працюємо по опту та дропу.
Ціну, наявність та асортимент уточнюйте у наших менеджерів.
Ціну, наявність та асортимент уточнюйте у наших менеджерів.
ВсеОпт — ваш надійний партнер:
– широкий асортимент інструментів та товарів для майстерні;
– рішення як для професіоналів, так і для аматорів;
– перевірені виробники та надійна якість продукції;
– зручна покупка, консультація менеджерів та швидка доставка по Україні.
– широкий асортимент інструментів та товарів для майстерні;
– рішення як для професіоналів, так і для аматорів;
– перевірені виробники та надійна якість продукції;
– зручна покупка, консультація менеджерів та швидка доставка по Україні.
Як зробити замовлення:
1. Оформіть замовлення через кошик на сайті у зручний для вас час.
2. Менеджер зв'яжеться з вами для підтвердження деталей.
3. Оплатіть замовлення зручним способом.
4. Отримайте посилку обраним перевізником по всій Україні.
1. Оформіть замовлення через кошик на сайті у зручний для вас час.
2. Менеджер зв'яжеться з вами для підтвердження деталей.
3. Оплатіть замовлення зручним способом.
4. Отримайте посилку обраним перевізником по всій Україні.
ВсеОпт — якість і доступність для вашого комфорту.
Оцініть швидку доставку та якісне обслуговування.
Оцініть швидку доставку та якісне обслуговування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ganzo |
| Колір | Чорний |
| Матеріал рукоятки | Сталь |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 180 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний |
| Довжина клинка | 95 мм |
| Марка стали | 440C |
| Розмір в складеному стані | 120 мм |
| Твердість клинка | 56-58 HRC |
| Тип замку | Frame lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складний |
| Типи складних ножів | викидні, з фіксацією |
| Товщина клинка | 4 мм |
| Колір рукоятки | чорний, "жовтий, жовтогарячий", зелений |
- Ціна: 1 137,50 ₴











