
Ніж складний Ganzo G6801-GR, кишеньковий, туристичний, з лезом 8,5 см, замок Liner Lock, сталь 9Cr14Mov, вага 138 г
762,50 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0001G6801-GR
- +380 (67) 565-46-12
Ніж складний Ganzo G6801-GR, кишеньковий, туристичний, з лезом 8,5 см, замок Liner Lock, сталь 9Cr14Mov
Ganzo G6801 — дійсно багатозадачна модель, яка як не можна краще підходить активним людям, часто виїжджають на природу. Цей ніж допоможе приготувати в поході їжу, відремонтувати похідне та рибальське спорядження, а також впоратися з багатьма іншими завданнями. Завдяки компактному дизайну та надійним матеріалам, ви зможете завжди мати його під рукою.
Ключові можливості
- Кишеньковий складаний ніж;
- Лезо фіксується за допомогою замка Liner Lock;
- Довжина клинка дорівнює 8,5 см;
- Лезо з гладкою заточуванням;
- Ніж виготовлений із сталі 9Cr14Mov;
- Повна довжина відкритого ножа становить 20,5 см;
- Довжина закритого ножа дорівнює 12 см;
- Товщина клинка з боку обуха дорівнює 3,3 мм;
- На руків'ї — накладки з склопластику G10;
Технічні характеристики
- Вага: 138 г;
- Тип ножа: складний;
- Вид ножа: кишеньковий, туристичний, риболовний;
- Тип заточки: прямий;
- Колір рукоятки: чорний, жовтий, оранжевий, зелений, хаки, пісочний, камуфляж;
- Марка сталі: 9Cr14Mov;
- Тип замка: Liner lock;
- Довжина клинка: 85 мм;
- Товщина клинка: 3.3 мм;
- Твердість клинка: 58 HRC;
- Розмір в складеному стані: 120 мм;
Ніж Ganzo G6801 — незамінний інструмент під час активного відпочинку. Наприклад, уявіть себе на рыбалці, і вам потрібно приготувати свіжу уловлену рибу. Завдяки цьому ножу ви легко впораєтеся із завданням. Або під час походу, коли виникає потреба відкрити упаковку з їжею чи приготувати обід на вогнищі. Ganzo G6801 завжди під рукою, готовий надати допомогу.
Цей ніж – поєднання якості та функціональності. Він ідеально підійде для туристів, рибалок і просто любителів активного відпочинку. Вибираючи Ganzo G6801, ви гарантовано отримуєте надійного партнера для своїх пригод.
Ніж складний Ganzo G6801-GR, кишеньковий, туристичний, з лезом 8,5 см, замок Liner Lock, сталь 9Cr14Mov
Ціну, наявність та асортимент уточнюйте у наших менеджерів.
– широкий асортимент інструментів та товарів для майстерні;
– рішення як для професіоналів, так і для аматорів;
– перевірені виробники та надійна якість продукції;
– зручна покупка, консультація менеджерів та швидка доставка по Україні.
1. Оформіть замовлення через кошик на сайті у зручний для вас час.
2. Менеджер зв'яжеться з вами для підтвердження деталей.
3. Оплатіть замовлення зручним способом.
4. Отримайте посилку обраним перевізником по всій Україні.
Оцініть швидку доставку та якісне обслуговування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ganzo |
| Матеріал рукоятки | Сталь |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 138 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний, рибальський |
| Довжина клинка | 85 мм |
| Марка стали | 9Cr14Mov |
| Розмір в складеному стані | 120 мм |
| Твердість клинка | 58 HRC |
| Тип замку | Liner lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складний |
| Типи складних ножів | з фіксацією |
| Товщина клинка | 3.3 мм |
| Колір рукоятки | чорний, "жовтий, оранжевий", зелений, "хакі, пісочний", камуфляж |
- Ціна: 762,50 ₴






