
Ніж складний Ganzo G6801-BK, кишеньковий, туристичний, з лезом 8,5 см, замок Liner Lock, сталь 9Cr14Mov, вага 138 г
762,50 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0001G6801-BK
- +380 (67) 565-46-12
Ніж складний Ganzo G6801-BK, кишеньковий, туристичний, з лезом 8,5 см, замок Liner Lock, сталь 9Cr14Mov
Ganzo G6801 — дійсно багатозадачна модель, яка як не можна краще підходить активним людям, часто виїжджають на природу. Цей ніж допоможе приготувати в поході їжу, відремонтувати похідне та рибальське спорядження, а також впоратися з багатьма іншими завданнями. Завдяки якісним матеріалам та продуманому дизайну, Ganzo G6801 стане надійним супутником у будь-яких умовах.
Ключові можливості
- кишеньковий складаний ніж;
- лезо фіксується за допомогою замка Liner Lock;
- довжина клинка дорівнює 8,5 см;
- лезо з гладкою заточуванням;
- ніж виготовлений із сталі 9Cr14Mov;
- повна довжина відкритого ножа становить 20,5 см;
- довжина закритого ножа дорівнює 12 см;
- товщина клинка з боку обуха дорівнює 3,3 мм;
- на руків'ї — накладки з термопластика G10;
Технічні характеристики
- Колір: Зелений;
- Вага: 138 г;
- Тип ножа: складний;
- Вид ножа: кишеньковий, туристичний, риболовний;
- Тип заточки: прямий;
- Значення твердості клинка: 58 HRC;
- Тип замка: Liner Lock;
- Розмір в складеному стані: 120 мм;
Сценарії використання Ganzo G6801 можуть бути різноманітними. Наприклад, ви можете взяти його з собою на рибалку для оброблення улову, або у похід, де він стане в нагоді для приготування їжі. Завдяки своїй компактності і легкості, цей ніж легко поміститься в будь-який рюкзак чи кишеню.
Замовити ніж Ganzo G6801 можна прямо зараз в нашому інтернет-магазині. Залиште відгуки про нього, щоб допомогти іншим активним людям зробити правильний вибір. Ціна на Ganzo G6801 — доступна, враховуючи його якість та зручність у використанні, а також можливість доставлення прямо до вашого дому.
Ніж складний Ganzo G6801-BK, кишеньковий, туристичний, з лезом 8,5 см, замок Liner Lock, сталь 9Cr14Mov
Ціну, наявність та асортимент уточнюйте у наших менеджерів.
– широкий асортимент інструментів та товарів для майстерні;
– рішення як для професіоналів, так і для аматорів;
– перевірені виробники та надійна якість продукції;
– зручна покупка, консультація менеджерів та швидка доставка по Україні.
1. Оформіть замовлення через кошик на сайті у зручний для вас час.
2. Менеджер зв'яжеться з вами для підтвердження деталей.
3. Оплатіть замовлення зручним способом.
4. Отримайте посилку обраним перевізником по всій Україні.
Оцініть швидку доставку та якісне обслуговування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ganzo |
| Колір | Зелений |
| Матеріал рукоятки | Сталь |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 138 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний, рибальський |
| Довжина клинка | 85 мм |
| Марка стали | 9Cr14Mov |
| Розмір в складеному стані | 120 мм |
| Твердість клинка | 58 HRC |
| Тип замку | Liner lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складний |
| Типи складних ножів | з фіксацією |
| Товщина клинка | 3.3 мм |
| Колір рукоятки | чорний, "жовтий, оранжевий", зелений, "хакі, пісочний", камуфляж |
- Ціна: 762,50 ₴







