
Ніж складний Zero Tolerance EMERSON CLIP POINT черная рукоять 0630, сталь S35VN, довжина клинка 91 мм, товщина 3,96 мм
8 750 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0001ZT0630
- +380 (67) 565-46-12
Ніж складний Zero Tolerance EMERSON CLIP POINT черная рукоять 0630, сталь S35VN, длина клинка 91 мм
Якість ножів Zero Tolerance не викликає сумнівів. Це один з найбільш надійних брендів, що підтверджується офіційною гарантією на 25 років. Модель Emerson є висококласним клинком, що поєднує в собі надійність, довговічність і функціональність.
Ключові можливості
- Ніж виготовлений в США;
- Використовується замок Frame lock;
- Запатентована система відкриття ножа;
- Для ножа використовується сталь S35VN;
- Одна накладка на рукоятку виготовляється з G10;
- Довжина клинка становить 9,1 см;
- Товщина клинка дорівнює 3,96 мм;
- Довжина ножа в закритому положенні становить 12,4 см;
- Розмір відкритого ножа досягає 21,6 см;
- Дана модель важить 178,6 грам.
Технічні характеристики
- Тип ножа: складний;
- Вид ножа: карманний;
- Тип заточки: прямий;
- Колір рукоятки: чорний;
- Марка сталі: CPM-S35VN;
- Тип замка: Frame lock;
- Довжина клинка: 91 мм;
- Товщина клинка: 3.96 мм;
- Форма клинка: clip-point;
- Типи складних ножів: викиди, напівавтомати, з фіксацією;
- Розмір в складеному стані: 124 мм.
Цей ніж стане незамінним помічником у повсякденному житті. Уявіть, як зручно використовувати його під час походу, де необхідно швидко відкрити упаковку або приготувати їжу. Або ж у міських умовах, коли потрібно швидко вирішити побутові завдання. Emerson clip point впорається з будь-якими завданнями, пропонуючи вам надійність і ефективність.
Гарантія: Ніж Emerson clip point бренду Zero Tolerance продається з гарантією офіційних виробників на 25 років. Це підтверджує впевненість у якості і надійності даного інструменту, а також свідчить про те, що ви можете купити його без жодних сумнівів.
Ніж складний Zero Tolerance EMERSON CLIP POINT черная рукоять 0630, сталь S35VN, длина клинка 91 мм
Ціну, наявність та асортимент уточнюйте у наших менеджерів.
– широкий асортимент інструментів та товарів для майстерні;
– рішення як для професіоналів, так і для аматорів;
– перевірені виробники та надійна якість продукції;
– зручна покупка, консультація менеджерів та швидка доставка по Україні.
1. Оформіть замовлення через кошик на сайті у зручний для вас час.
2. Менеджер зв'яжеться з вами для підтвердження деталей.
3. Оплатіть замовлення зручним способом.
4. Отримайте посилку обраним перевізником по всій Україні.
Оцініть швидку доставку та якісне обслуговування.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zero Tolerance |
| Вага | 178.6 г |
| Колір | Чорний |
| Основні | |
| Матеріал рукоятки | Сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка стали | CPM-S35VN |
| Тип замку | Frame lock |
| Вид ножа | кишеньковий |
| Типи складних ножів | викидні, напівавтоматичні, з фіксацією |
| Тип ножа | складний |
| Колір рукоятки | чорний |
| Довжина клинка | 91 мм |
| Розмір в складеному стані | 124 мм |
| Форма клинка | clip-point |
| Тип заточення | прямий |
| Товщина клинка | 3.96 мм |
- Ціна: 8 750 ₴





