
Рюкзак компактний надлегкий Naturehike Ultralight NH17A012-B, 18 л, сірий, 30D нейлон, вес 200 г
1 012,50 ₴
810 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00016927595718667
- +380 (67) 565-46-12
Рюкзак компактний надлегкий Naturehike Ultralight NH17A012-B, 18 л, сірий, 30D нейлон, вес 200 г

Компактна модель рюкзака для туризму та активного відпочинку. Такий невеликий рюкзак місткістю в 18 літрів можна задіяти і в якості так званого міського варіанту. Він має два кольори-сірий і чорний, на вибір Користувача. Практична конструкція, зручні плечові лямки. Стильний ергономічний рюкзак має сітку на лямках, через яку вільно проходить повітря.
Якісні застібки-блискавки надійно захищені від впливу вологи. Тому в дощовий день модель не намокне, і крізь змійку не просочиться всередину вода. Складати в таку сумку ви можете різні дрібні речі на зразок телефонів, гаманців, зошитів, сонцезахисних окулярів та іншого. Дуже легкий, компактно складається. Габарити рюкзака складають 42*23*17 сантиметрів, а в складеному вигляді – всього лише 12*7 сантиметрів. Оптимально для коротких подорожей, прогулянок, відпочинку на природі і в міському середовищі.
Ключові можливості
- Компактна модель рюкзака для туризму, активного відпочинку, прогулянок в місті;
- Місткість: 18 літрів;
- Кольори: сірий, чорний;
- Ергономічна конструкція, зручні плечові лямки;
- Габарити: 42*23*17 сантиметрів;
- У складеному вигляді розміри: 12 * 7 сантиметрів;
- Захист від намокання.
Технічні характеристики
- Колір: сірий;
- Тип товару: рюкзак;
- Вага: 200 г;
- Розмір: 42*23*17 см;
- Матеріал: 30D нейлон;
- Об'єм: 18 л.
Уявіть собі, як ви вирушаєте на одноденну прогулянку до лісу з компактним рюкзаком Naturehike. Він легко вміщує усе необхідне, не обтяжуючи вас. Або ж, ви можете використовувати його в місті для щоденних справ — він стильно виглядає і має достатньо місця для всіх ваших речей.
Рюкзак стане незамінним супутником у вашому активному житті, завдяки своїм характеристикам та функціональності. Легкий, але водночас надійний, він допоможе вам зробити ваші подорожі приємними та комфортними.
Рюкзак компактний надлегкий Naturehike Ultralight NH17A012-B, 18 л, сірий, 30D нейлон, вес 200 г
Ціну, наявність та асортимент уточнюйте у наших менеджерів.
– широкий асортимент інструментів та товарів для майстерні;
– рішення як для професіоналів, так і для аматорів;
– перевірені виробники та надійна якість продукції;
– зручна покупка, консультація менеджерів та швидка доставка по Україні.
1. Оформіть замовлення через кошик на сайті у зручний для вас час.
2. Менеджер зв'яжеться з вами для підтвердження деталей.
3. Оплатіть замовлення зручним способом.
4. Отримайте посилку обраним перевізником по всій Україні.
Оцініть швидку доставку та якісне обслуговування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NatureHike |
| Вага | 200 г |
| Вентиляція спини | Сітка |
| Висота | 17 см |
| Вікова група | Для дорослих |
| Глибина | 17 см |
| За типом конструкції | М'який |
| Кишені | Бічні, Верхній, Фронтальний |
| Колір | Сірий |
| Кількість лямок | 2 |
| Матеріал | Нейлон |
| Об`єм | 18 л |
| Особливості рюкзака | Накидка від дощу |
| Призначення рюкзака | Трекінговий |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Ширина | 23 см |
- Ціна: 810 ₴










