
Ліжко складане Naturehike XJC05 NH20JJ001, Поліестер Oxford / алюміній, бежевий, для туризму, 190х65х15 см, 2.2 кг
5 612,50 ₴
- Немає в наявності
- Код: 00016927595761434
- +380 (67) 565-46-12
Ліжко складане Naturehike XJC05 NH20JJ001, Поліестер Oxford / алюміній, бежевий, для туризму, розміри
Складне ліжко Naturehike XJC05 — ідеальний варіант для туристів та любителів активного відпочинку. Воно забезпечить комфортний сон і відпочинок навіть у далеких від цивілізації місцях. Легке, зручне у використанні та виготовлене з якісних матеріалів, це ліжко стане вашою надійною підтримкою під час подорожей.
Ключові можливості
- Складане ліжко для туризму та активного відпочинку;
- Кольори: бежевий, хакі, чорний;
- Витримує вагу до 150 кг;
- Товщина стінок опорних жердин – 1,6 мм;
- Матеріали: міцна тканина Оксфорд поліестер, сплав алюмінію 7075;
- Спеціальна сумка для упаковки та зберігання в комплекті;
- Інструкція до експлуатації моделі у наборі;
- Міцна, надійна та зручна конструкція;
Технічні характеристики
- Колір: бежевий;
- Тип товару: товари для туризму;
- Вага: 2.2 кг;
- Розмір: 190х65х15 см;
- Матеріал: прочна тканина Оксфорд поліестер, сплав алюмінія 7075;
- Ширина: 65 см;
- Висота: 15 см;
Якщо ви плануєте вилазку на природу або похід в гори, ліжко Naturehike XJC05 стане вашим справжнім порятунком. Ви зможете легко знайти комфортне місце для сну, не переживаючи про дискомфорт на землі. Навіть у похідних умовах, ви будете почуватися, як вдома.
Завдяки своїй легкості та компактності, ви зможете без зусиль замовити і купити це ліжко в інтернет-магазині, а зручна доставка дозволить вам отримати його у будь-якому куточку країни. Відгуки користувачів підтверджують високу якість та надійність моделі, що робить її ідеальним вибором для активних мандрівників.
Ліжко складане Naturehike XJC05 NH20JJ001, Поліестер Oxford / алюміній, бежевий, для туризму, розміри
Ціну, наявність та асортимент уточнюйте у наших менеджерів.
– широкий асортимент інструментів та товарів для майстерні;
– рішення як для професіоналів, так і для аматорів;
– перевірені виробники та надійна якість продукції;
– зручна покупка, консультація менеджерів та швидка доставка по Україні.
1. Оформіть замовлення через кошик на сайті у зручний для вас час.
2. Менеджер зв'яжеться з вами для підтвердження деталей.
3. Оплатіть замовлення зручним способом.
4. Отримайте посилку обраним перевізником по всій Україні.
Оцініть швидку доставку та якісне обслуговування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NatureHike |
| Вікова група | Для дорослих |
| Колір | Бежевий |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Матеріал каркаса розкладачки | Алюмінієва труба |
| Матеріал чохла матраца | поліестерова тканина |
| Ортопедичні властивості | Ні |
| Покриття труби каркаса | Полімерне порошкове |
| Підстава спального місця розкладачки | Поліестерова тканина |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Бильце у головах | Ні |
| Знімний козирок від сонця | Ні |
| Коліщата | Ні |
| Подушка для відпочинку | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Габаритні розміри у розкладеному вигляді | |
| Вага | 2.2 кг |
| Висота | 15 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Габаритні розміри в складеному вигляді | |
| Висота в складеному вигляді | 15 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Захист підлоги від подряпин | Ні |
| Можливість регулювання по висоті опор | Ні |
| Можливість трансформації ліжка в крісло | Ні |
- Ціна: 5 612,50 ₴






