
Дошка для нарізання Victorinox Epicurean Kitchen L Чорн. (368x285x6мм), екологічний паперовий композит, вага 771 г
3 908,75 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0001Vx74122.3
- +380 (67) 565-46-12
Опис Обробна дошка Epicurean Kitchen L Чорн. (368x285x6мм)
Victorinox Epicurean Cutting Board L [7.4122.3; Чорна] – велика обробна дошка Epicurean із нової лінійки для кухні. Елегантний, функціональний та тонкий дизайн з екологічно чистого паперового композиту. Витривалий інноваційний матеріал, який захистить вас від потрапляння частинок мікропластика в їжу.
Прекрасне рішення для зручного нарізування та оброблення продуктів, а також для швидкої та стильної презентації готових страв. Круто виглядає у будь-якому кухонному інтер'єрі.
Ключові можливості
- Екологічний міцний матеріал: паперовий композит
- Безпечна поверхня для ножів, не затуплює леза
- Термостійка до 175°C
- Можливість миття у посудомийній машині
- Отвір для підвішування, зручно зберігати
Технічні характеристики
- Колекції: Кухонне приладдя
- Серії: Epicurean
- Вид товару: Кухонна дошка
- Колір: Чорний
- Матеріал: Паперовий композит
- Ширина (см): 28
- Довжина (cм): 36.8
- Група: Epicurean Boards
- Країна походження: Швейцарія
- Тип випуску товару: Серійний
- Вага: 771 г
Ви можете використовувати цю дошку для нарізування овочів і фруктів або для підготовки м'ясних страв. Наприклад, влаштуйте вечерю для друзів, де ваша обробна дошка стане не тільки інструментом, а й елементом декору на столі. Або ж використовуйте її для швидкого приготування здорових закусок у буденний день.
Ця дошка не лише практична, але й екологічна, що робить її ідеальним вибором для тих, хто дбає про своє здоров'я та навколишнє середовище. Замовити дошку Epicurean Kitchen L можна в нашому інтернет-магазині з швидкою доставкою по Україні.
Опис Обробна дошка Epicurean Kitchen L Чорн. (368x285x6мм)
Ціну, наявність та асортимент уточнюйте у наших менеджерів.
– широкий асортимент інструментів та товарів для майстерні;
– рішення як для професіоналів, так і для аматорів;
– перевірені виробники та надійна якість продукції;
– зручна покупка, консультація менеджерів та швидка доставка по Україні.
1. Оформіть замовлення через кошик на сайті у зручний для вас час.
2. Менеджер зв'яжеться з вами для підтвердження деталей.
3. Оплатіть замовлення зручним способом.
4. Отримайте посилку обраним перевізником по всій Україні.
Оцініть швидку доставку та якісне обслуговування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Victorinox |
| Висота | 6 мм |
| Довжина | 36.8 мм |
| Колір | Чорний |
| Нековзна основа | Так |
| Ручка | Немає |
| Товщина | 6 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 28 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Бортик по периметру робочої поверхні | Ні |
| Вбудована заточка для ножів | Ні |
| Жолобок по периметру робочої поверхні | Ні |
| Кришка | Немає |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Паперовий композит |
- Ціна: 3 908,75 ₴





