
Матрац самонадувний 6 см одинарний Naturehike NH21FCD11, бежевий, для кемпінгу, вага 1800 г, розміри 200 х 65 см
4 662,50 ₴
- Немає в наявності
- Код: 00016927595793312
- +380 (67) 565-46-12
Матрац самонадувний 6 см одинарний Naturehike NH21FCD11, бежевий, для кемпінгу, вага 1800 г
Матрац Naturehike NH21FCD11 — це простий у використанні аксесуар, який допомагає підняти комфорт відпочинку на новий рівень. Завдяки м'якості, а також повітро- та водонепроникності модель дозволяє користувачеві максимально розслабитися під час сну, уникнувши переохолодження.
Ключові можливості
- Самонадувний матрац для відпочинку в польових умовах;
- Зручний та компактний, легко транспортувати;
- Водонепроникні матеріали, які забезпечують комфорт під час сну;
- Відсутність неприємних звуків при перевертанні;
- Легкість в надуванні та здуванні завдяки клапану;
- М'який прошарок, що забезпечує відмінну підтримку.
Технічні характеристики
- Колір: бежевий;
- Матеріали: еластична тканина 30D, поліестер 190Т;
- Прошарок: губчастий матеріал;
- Товщина: 6 сантиметрів;
- R Value: 5,5 | Температура комфорту: -8°C;
- Габарити в розкладеному вигляді: 200 х 65 сантиметрів;
- Розміри у складеному положенні: 32 х 22 сантиметри;
- Вага: 1800 грамів.
Матрац Naturehike NH21FCD11 ідеально підходить для використання під час кемпінгу або в поїздках на природу. Уявіть, як ви насолоджуєтеся вечірньою зіркою, розстеляючи цей матрац на траві. Він забезпечить вам не лише комфорт, а й тепло під час спокійного сну. Завдяки своїй легкості та компактності, ви зможете легко взяти його з собою в будь-яку подорож.
Купуючи матрац Naturehike NH21FCD11, ви отримуєте надійний продукт, який відповідає всім вашим вимогам для активного відпочинку. Його структура та матеріали забезпечують не тільки комфортний сон, а й довговічність, що неодмінно позитивно відзначать інші користувачі у своїх відгуках.
Матрац самонадувний 6 см одинарний Naturehike NH21FCD11, бежевий, для кемпінгу, вага 1800 г
Ціну, наявність та асортимент уточнюйте у наших менеджерів.
– широкий асортимент інструментів та товарів для майстерні;
– рішення як для професіоналів, так і для аматорів;
– перевірені виробники та надійна якість продукції;
– зручна покупка, консультація менеджерів та швидка доставка по Україні.
1. Оформіть замовлення через кошик на сайті у зручний для вас час.
2. Менеджер зв'яжеться з вами для підтвердження деталей.
3. Оплатіть замовлення зручним способом.
4. Отримайте посилку обраним перевізником по всій Україні.
Оцініть швидку доставку та якісне обслуговування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NatureHike |
| Вікова група | Для дорослих |
| Колір | Бежевий |
| Комплектація | З сумкою |
| Комплектація насосом | Ні |
| Кількість місць матраца | одномісний |
| Матеріал | Поліестер |
| Наявність знімного чохла | Є |
| Наявність насоса | Входить до комплекту |
| Розкладне спальне місце | Так |
| Тип | Надувне ліжко |
| Тип насосу | Механічний ручний |
| Товщина матеріалу | 6 мм |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Бічні стінки виробу | флокіроване покриття |
| Верхня сторона виробу | флокіроване покриття |
| Нижня сторона виробу | флокіроване покриття |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.8 кг |
| Висота | 200 мм |
| Глибина | 6 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Размеры спального места | |
| Довжина спального місця | 200 мм |
| Ширина спального місця | 65 мм |
| Комплектація | |
| Керівництво по експлуатації | Ні |
| Латка-самоклейка | Ні |
| Подушка-підголівник | Ні |
| Ремонтний комплект | Ні |
| Сумка для зберігання і транспортування | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
- Ціна: 4 662,50 ₴





