
Матрац самонадувний 10 см подвійний Naturehike NH20FCD08, бежевий, туристичний, 200 х 132 см, вага 5.3 кг
12 125 ₴
- Немає в наявності
- Код: 00016927595761397
- +380 (67) 565-46-12
Матрац самонадувний 10 см подвійний Naturehike NH20FCD08, бежевий, туристичний, 200 х 132 см
Матрац Naturehike NH20FCD08 – це простий у використанні аксесуар, який допомагає підняти комфорт відпочинку на новий рівень. Завдяки м'якості, а також повітро- та водонепроникності модель дозволяє користувачеві максимально розслабитися під час сну, уникнувши переохолодження.
Ключові можливості
- самонадувний матрац для відпочинку в польових умовах;
- колір - бежевий;
- матеріали – еластична тканина 30D, поліестер 190Т;
- прошарок – губчастий матеріал;
- товщина – 10 сантиметрів;
- R Value виробу: 8,3 | Температура комфорту для поверхні, на якій буде розташовано виріб: нижче, ніж -9°C;
- габарити у розкладеному вигляді – 200 х 132 сантиметрів;
- вага – 5300 грам.
Технічні характеристики
- Колір - Бежевий;
- Тип - Матрац;
- Тип товара - Товары для туризма;
- Вага - 5.3 кг;
- Розмір - 200 х 132 x 10 см;
- Матеріал - еластична тканина 30D, поліестер 190Т.
Уявіть собі, як ви подорожуєте з друзями в гори. Ви зупиняєтеся на відпочинок, і ваші товариші вже встигли розкласти самонадувний матрац Naturehike NH20FCD08. З ним ви швидко зробите свій куточок для сну, насолоджуючись комфортом і теплом, навіть у прохолодну погоду. Або ж приємний вечір на пляжі, де матрац стане ідеальним місцем для відпочинку під зорями.
Матрац Naturehike NH20FCD08 – це не лише зручне рішення для сну на природі, але й практичний вибір для туристів. З його допомогою ви зможете насолоджуватися комфортом навіть у найнесприятливіших умовах, гарантуючи собі спокійний сон після активного дня на свіжому повітрі.
Матрац самонадувний 10 см подвійний Naturehike NH20FCD08, бежевий, туристичний, 200 х 132 см
Ціну, наявність та асортимент уточнюйте у наших менеджерів.
– широкий асортимент інструментів та товарів для майстерні;
– рішення як для професіоналів, так і для аматорів;
– перевірені виробники та надійна якість продукції;
– зручна покупка, консультація менеджерів та швидка доставка по Україні.
1. Оформіть замовлення через кошик на сайті у зручний для вас час.
2. Менеджер зв'яжеться з вами для підтвердження деталей.
3. Оплатіть замовлення зручним способом.
4. Отримайте посилку обраним перевізником по всій Україні.
Оцініть швидку доставку та якісне обслуговування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NatureHike |
| Вікова група | Для дорослих |
| Колір | Бежевий |
| Комплектація | З сумкою |
| Комплектація насосом | Ні |
| Кількість місць матраца | двомісний |
| Кількість посадочних місць | 2 |
| Матеріал | Поліестер |
| Наявність насоса | Входить до комплекту |
| Розкладне спальне місце | Так |
| Тип | Надувне ліжко |
| Тип насосу | Механічний ручний |
| Товщина матеріалу | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Бічні стінки виробу | флокіроване покриття |
| Верхня сторона виробу | флокіроване покриття |
| Нижня сторона виробу | флокіроване покриття |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.3 кг |
| Висота | 10 мм |
| Глибина | 10 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 132 мм |
| Размеры спального места | |
| Довжина спального місця | 200 мм |
| Ширина спального місця | 132 мм |
| Комплектація | |
| Керівництво по експлуатації | Так |
| Латка-самоклейка | Ні |
| Подушка-підголівник | Ні |
| Ремонтний комплект | Ні |
| Сумка для зберігання і транспортування | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
- Ціна: 12 125 ₴







