
Матрац надувний для автомобіля Naturehike CNH22DZ003, без помпи, 182 x 130 x 13 см, 150 кг, ПВХ, для туризму, бежевий
5 075 ₴
- Немає в наявності
- Код: 00016927595799796
- +380 (67) 565-46-12
Матрац надувний для автомобіля Naturehike CNH22DZ003, без помпи, 182 x 130 x 13 см, 150 кг, ПВХ
Матрац CNH22DZ003 – це ідеальне рішення для комфортного відпочинку в автомобілі під час подорожей. Його унікальна конструкція з восьми секцій дозволяє зручно адаптувати габарити до простору в автомобілі. Виготовлений з високоякісного ПВХ, цей матрац забезпечує надійність і тривалий термін служби.
Ключові можливості
- Надувний матрац для відпочинку у транспортному засобі;
- Колір – бежевий;
- Конструкція складається із восьми секцій різного розміру;
- Матеріал – тканина ПВХ із флокованим покриттям;
- Максимальне навантаження – 150 кілограмів;
- Розміри в надутому положенні – 182 х 130 х 13 сантиметрів;
- Розміри у складеному вигляді – 35 х 35 х 10 сантиметрів;
- Вага – 4 кілограми.
Технічні характеристики
- Тип – Матрац;
- Тип товару – Товари для туризму;
- Матеріал – ПВХ з флокованим покриттям;
- Колір – Бежевий;
- Розміри в надутому вигляді – 182 х 130 х 13 см;
- Вага – 4 кг;
- Максимальне навантаження – 150 кг.
Уявіть, що ви вирушили у подорож містом на вихідні. Після довгого дня розваг і пригод, ви зупиняєтеся на відпочинок, і зручно влаштовуєтеся на надувному матраці Naturehike. Ви можете насолоджуватися комфортом і не перейматися про те, як ви будете спати в автомобілі. Або ж уявіть, що ви вирушили на природу з друзями, і кожен із вас може скористатися цим матрацом для комфортного сну під зоряним небом.
Купити надувний матрац для автомобіля Naturehike CNH22DZ003 – це означає обрати якість та комфорт. Ви можете замовити його в нашому інтернет-магазині з доставкою по Україні. Відгуки наших покупців свідчать про зручність і довговічність цієї моделі, тож не втрачайте можливість покращити свої поїздки!
Матрац надувний для автомобіля Naturehike CNH22DZ003, без помпи, 182 x 130 x 13 см, 150 кг, ПВХ
Ціну, наявність та асортимент уточнюйте у наших менеджерів.
– широкий асортимент інструментів та товарів для майстерні;
– рішення як для професіоналів, так і для аматорів;
– перевірені виробники та надійна якість продукції;
– зручна покупка, консультація менеджерів та швидка доставка по Україні.
1. Оформіть замовлення через кошик на сайті у зручний для вас час.
2. Менеджер зв'яжеться з вами для підтвердження деталей.
3. Оплатіть замовлення зручним способом.
4. Отримайте посилку обраним перевізником по всій Україні.
Оцініть швидку доставку та якісне обслуговування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NatureHike |
| Вікова група | Для дорослих |
| Колір | Бежевий |
| Комплектація | З сумкою |
| Комплектація насосом | Ні |
| Кількість місць матраца | одномісний |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Матеріал | ПВХ |
| Наявність знімного чохла | Є |
| Наявність насоса | Можна придбати додатково |
| Розкладне спальне місце | Так |
| Тип | Надувне ліжко |
| Матеріал виготовлення | |
| Бічні стінки виробу | ПВХ |
| Верхня сторона виробу | ПВХ |
| Нижня сторона виробу | ПВХ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4 кг |
| Висота | 13 мм |
| Глибина | 13 мм |
| Довжина | 182 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Размеры спального места | |
| Довжина спального місця | 182 мм |
| Ширина спального місця | 182 мм |
| Комплектація | |
| Керівництво по експлуатації | Ні |
| Латка-самоклейка | Ні |
| Подушка-підголівник | Ні |
| Ремонтний комплект | Ні |
| Сумка для зберігання і транспортування | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал знімного чохла | ПВХ |
- Ціна: 5 075 ₴




