
Ніж складаний Civivi Brazen C2102B, лезо 88 мм, матеріал рукоятки G10, вага 106.7 г, тип замка Liner Lock, колір бордовий
4 312,50 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0001C2102B
- +380 (67) 565-46-12
Опис складаного ножа Civivi Brazen C2102B
Brazen – простий, але функціональний складаний ніж від компанії Civivi. Привертає увагу великим лезом, виконаним зі сталі 14C28N. Його можна відкрити двома способами, що забезпечує максимальну зручність використання. Рукоятка виготовлена з G10, відрізняється ергономічністю, та має підпальцеву виїмку, завдяки чому гарно лежить у руці.
Варто відзначити, що ця модель ножа оснащена зручною кліпсою та отвором для темляка. Це досить збалансована модель, яка підійде для щоденного використання.
Лезо Brazen C2102B виготовлене зі сталі 14C28N Sandvik, що є нержавіючою сталлю шведського виробництва. У складі майже немає домішок, тому можна не остерігатися контакту із їжею — ніж повністю безпечний. Лезо має покриття Black Stonewashed, яке дозволяє маскувати дрібні подряпини, що з’являються при використанні.
Варто зазначити, що ніж має чудовий механізм розкриття, який працює на підшипниках. Всього один рух — і лезо плавно розгортається за допомогою шпильки або фліпера.
Ручка виконана з G-10 — композитного матеріалу на основі склотканини та епоксидної смоли. Він характеризується міцністю та ударостійкістю, має вологонепроникні властивості. Матеріал піддається обробці та фарбуванню.
Ключові можливості
- Лезо гостре та міцне з нержавіючої сталі 14C28N;
- Подвійні шпильки для великого пальця та фліпер з підшипниками;
- Лайнер-замок для зручності відкриття ножа;
- Червона ручка G-10 забезпечує гарне зчеплення, максимально зручна при регулярному використанні;
- Кліпса для надійного носіння у кишені.
Технічні характеристики
- Колір: Бордовий;
- Тип товару: Ножі;
- Вага: 106.7 г;
- Тип ножа: Складаний;
- Вид ножа: Кишеньковий, туристичний;
- Тип заточки: Прямий;
- Колір рукоятки: Бордовий;
- Марка сталі: 14C28N;
- Тип замка: Liner Lock;
- Матеріал рукояті: G10;
- Довжина клинка: 88 мм;
- Товщина клинка: 3 мм;
- Твердність клинка: 58-60 HRC;
- Довжина рукояті: 114.7 мм.
Використовуючи ніж Civivi Brazen C2102B, ви можете легко підготувати їжу на пікніку або швидко відкрити упаковку. Він стане надійним помічником у повсякденному житті або під час активного відпочинку на природі.
Модель Brazen C2102B поєднує в собі якість, функціональність та стиль. Це оптимальний вибір для тих, хто цінує надійність і естетику в одному продукті.
Опис складаного ножа Civivi Brazen C2102B
Ціну, наявність та асортимент уточнюйте у наших менеджерів.
– широкий асортимент інструментів та товарів для майстерні;
– рішення як для професіоналів, так і для аматорів;
– перевірені виробники та надійна якість продукції;
– зручна покупка, консультація менеджерів та швидка доставка по Україні.
1. Оформіть замовлення через кошик на сайті у зручний для вас час.
2. Менеджер зв'яжеться з вами для підтвердження деталей.
3. Оплатіть замовлення зручним способом.
4. Отримайте посилку обраним перевізником по всій Україні.
Оцініть швидку доставку та якісне обслуговування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CIVIVI |
| Колір | Бордовий |
| Матеріал рукоятки | Сталь |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 106.7 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний |
| Довжина клинка | 88 мм |
| Довжина рукояті | 114.7 мм |
| Марка стали | 14C28N |
| Матеріал рукояті | G10 |
| Твердість клинка | 58-60 HRC |
| Тип замку | Liner Lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складний |
| Тип товару | Ножі |
| Товщина клинка | 3 мм |
| Колір рукоятки | бордовий |
- Ціна: 4 312,50 ₴








