
Матрац надувний одинарний Naturehike CNH22DZ015, із вбудованою помпою, розмір 198 x 99 x 36 см, вага 3,95 кг, водонепроникний
10 000 ₴
- Немає в наявності
- Код: 00016927595713532
- +380 (67) 565-46-12
Матрац надувний одинарний Naturehike CNH22DZ015, із вбудованою помпою
Одинарний матрац з продуманою конструкцією, що забезпечує комфортний сон. Варто відзначити, що для однієї людини достатньо місця. Можна спати так, як на звичайному дивані. Такий матрац з вищим запасом еластичності та більшим ступенем гладкості.
Варто відзначити, що матрац виготовлений з високоякісного матеріалу. Поверхня водонепроникна, тож можна не боятися промокання. Процес чистки дуже простий і швидкий.
Завдяки особливій конструкції матрац буде комфортним в будь-яку пору року. Взимку він зберігає тепло, у влітку він дає очікувану прохолоду.
Висота матраца складає 36 см. Він характеризується великою вантажопідйомністю, коли на ньому лежить багато людей. Максимальне навантаження – до 150 кг.
Такий матрац оснащений насосом з акумулятором 6000 мАг. Завдяки цьому є можливість швидко підготувати спальне місце. Накачування здійснюється однією кнопкою, зручно зберігати та переносити.
Ключові можливості
- поверхня, що дихає, приємна на дотик;
- тришарове покриття висотою 36 см;
- вбудований повітряний насос, що усуває проблеми з накачуванням;
- повторює вигини людського тіла;
- розмір - 198*99*36; розмір в складеному вигляді - 40*25*18;
- вага 3,95 кг.
Технічні характеристики
- Тип - Матрас;
- Тип товара - Товары для туризма;
- Вага - 3.95 кг;
- Розмір - 198 x 99 x 36 см.
Уявіть, що ви поїхали на природу з друзями, і у вас немає можливості спати в палатці на жорсткій землі. Матрац надувний одинарний Naturehike CNH22DZ015 стане ідеальним рішенням. Завдяки вбудованій помпі ви зможете швидко підготувати місце для сну, а зручність та комфорт допоможуть вам відпочити після активного дня.
Не пропустіть можливість купити цей матрац для своїх подорожей. Зручний, легкий та компактний, він стане незамінним супутником у будь-якій пригоді. Замовте його в нашому інтернет-магазині сьогодні і насолоджуйтеся комфортом на природі!
Матрац надувний одинарний Naturehike CNH22DZ015, із вбудованою помпою
Ціну, наявність та асортимент уточнюйте у наших менеджерів.
– широкий асортимент інструментів та товарів для майстерні;
– рішення як для професіоналів, так і для аматорів;
– перевірені виробники та надійна якість продукції;
– зручна покупка, консультація менеджерів та швидка доставка по Україні.
1. Оформіть замовлення через кошик на сайті у зручний для вас час.
2. Менеджер зв'яжеться з вами для підтвердження деталей.
3. Оплатіть замовлення зручним способом.
4. Отримайте посилку обраним перевізником по всій Україні.
Оцініть швидку доставку та якісне обслуговування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NatureHike |
| Вікова група | Для дорослих |
| Колір | Різні кольори |
| Комплектація | З насосом |
| Комплектація насосом | Так |
| Кількість місць матраца | одномісний |
| Кількість посадочних місць | 1 |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Матеріал | ПВХ |
| Наявність знімного чохла | Не передбачений |
| Наявність насоса | Входить до комплекту |
| Розкладне спальне місце | Так |
| Тип | Надувне ліжко |
| Тип насосу | акумуляторний |
| Матеріал виготовлення | |
| Бічні стінки виробу | флокіроване покриття |
| Верхня сторона виробу | флокіроване покриття |
| Нижня сторона виробу | флокіроване покриття |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.95 кг |
| Висота | 36 мм |
| Глибина | 36 мм |
| Ширина | 99 мм |
| Размеры спального места | |
| Довжина спального місця | 198 мм |
| Ширина спального місця | 99 мм |
| Комплектація | |
| Латка-самоклейка | Ні |
| Подушка-підголівник | Ні |
| Ремонтний комплект | Ні |
| Сумка для зберігання і транспортування | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товщина матеріалу | 36 мм |
- Ціна: 10 000 ₴








