
Матрац надувний надлегкий Naturehike CNH22DZ018, із мішком для надування, прямокутний зелений 183 см, вага 545 г, товщина 7 см
7 562,50 ₴
6 050 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00016975641888611
- +380 (67) 565-46-12
Матрац надувний надлегкий Naturehike CNH22DZ018, із мішком для надування, прямокутний зелений 183 см
Матрац Naturehike CNH22DZ018 зеленого кольору з простим дизайном, але максимально зручний. Завдяки використанню цієї моделі кожен може почуватися комфортно під час подорожей та відпочинку на природі. Він достатньо товстий, тому забезпечує гарну ізоляцію, надійно захищає від холоду. Дана модель вологонепроникна, тому розмістити матрац можливо навіть на вологій поверхні.
Вага надувного матраца досить невелика і складає всього 545 г, у складеному вигляді компактний. Тому його можна віднести до мінімалістичного спорядження для походів та подорожей. Надлегкий матрац товщиною до 7 см оснащений квадратними камерами для забезпечення максимального комфортного сну, а також рівномірного розподілу навантаження. Ця модель прямокутної форми, це дозволяє значно знизити ризик зісковзування з матраца під час сну.
Ключові можливості
- Легкий та компактний, вага всього 545 г.
- Вологонепроникний матеріал, який дозволяє використовувати матрац на вологих поверхнях.
- Товщина 7 см забезпечує комфортний сон та хорошу ізоляцію від холоду.
- Особлива конструкція з квадратними камерами для рівномірного розподілу навантаження.
- Простий у надуванні, має зручний чохол для зберігання та транспортування.
Технічні характеристики
- Розмір - 183 x 64 x 7 см; розмір в складеному вигляді - 20 x 13 см.
- Матеріал - нейлон, TPU.
- Колір - зелений.
- Тип - матрац для туризму.
Уявіть ситуацію: ви з друзями вирушаєте в похід на вихідні. Завдяки надувному матрацу Naturehike CNH22DZ018, ви забезпечите собі комфортний сон навіть на диких територіях. Легко надувається, займає мало місця в рюкзаку, ви зможете насолоджуватися природою, не турбуючись про дискомфорт.
Ця модель не тільки забезпечить вам хороший відпочинок, але й є чудовим варіантом для тих, хто цінує компактність і зручність. Ви можете замовити матрац Naturehike CNH22DZ018 в нашому інтернет-магазині за вигідною ціною та отримати швидку доставку.
Матрац надувний надлегкий Naturehike CNH22DZ018, із мішком для надування, прямокутний зелений 183 см
Ціну, наявність та асортимент уточнюйте у наших менеджерів.
– широкий асортимент інструментів та товарів для майстерні;
– рішення як для професіоналів, так і для аматорів;
– перевірені виробники та надійна якість продукції;
– зручна покупка, консультація менеджерів та швидка доставка по Україні.
1. Оформіть замовлення через кошик на сайті у зручний для вас час.
2. Менеджер зв'яжеться з вами для підтвердження деталей.
3. Оплатіть замовлення зручним способом.
4. Отримайте посилку обраним перевізником по всій Україні.
Оцініть швидку доставку та якісне обслуговування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NatureHike |
| Вікова група | Для дорослих |
| Колір | Зелений |
| Комплектація | З сумкою |
| Комплектація насосом | Ні |
| Кількість місць матраца | одномісний |
| Матеріал | Нейлон |
| Наявність знімного чохла | Є |
| Наявність насоса | Входить до комплекту |
| Розкладне спальне місце | Так |
| Тип | Надувне ліжко |
| Тип насосу | Механічний ручний |
| Товщина матеріалу | 7 мм |
| Флокіроване покриття | Ні |
| Матеріал виготовлення | |
| Бічні стінки виробу | ТПУ |
| Верхня сторона виробу | ТПУ |
| Нижня сторона виробу | ТПУ |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 7 мм |
| Глибина | 7 мм |
| Ширина | 64 мм |
| Размеры спального места | |
| Довжина спального місця | 183 мм |
| Ширина спального місця | 64 мм |
| Комплектація | |
| Латка-самоклейка | Ні |
| Подушка-підголівник | Ні |
| Ремонтний комплект | Ні |
| Сумка для зберігання і транспортування | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 545 |
| Матеріал знімного чохла | Нейлон |
- Ціна: 6 050 ₴







