
Матрац надувний надлегкий подвійний Naturehike CNH22DZ018, із мішком для надування, прямокутний зелений 196 см, вага 1.18 кг
11 375 ₴
- Немає в наявності
- Код: 00016927595712221
- +380 (67) 565-46-12
Опис матраца надувного надлегкого подвійного Naturehike CNH22DZ018, із мішком для надування, прямокутного зеленого 196 см
Матрац Naturehike CNH22DZ018 зеленого кольору, відрізняється простим дизайном, але максимально зручний. Завдяки використанню цієї моделі кожен може почуватися комфортно під час подорожей та відпочинку на природі. Він достатньо товстий, тому забезпечує гарну ізоляцію, надійно захищає від холоду. Дана модель вологонепроникна, тому розмістити матрац можливо навіть на вологій поверхні.
Вага надувного матраца досить невелика і складає всього 1,18 кг, у складеному вигляді компактний. Тому його можна віднести до мінімалістичного спорядження для походів та подорожей. Це ідеальний варіант для розміщення 2 осіб, буде достатньо простору для комфортного сну.
Надлегкий матрац товщиною до 7 см оснащений квадратними камерами для забезпечення максимального комфортного сну, а також рівномірного розподілу навантаження. Ця модель прямокутної форми, це дозволяє значно знизити ризик зісковзування з матраца під час сну.
Ключові можливості
- Легкий і компактний, вага лише 1,18 кг.
- Вологонепроникний матеріал для використання на будь-якій поверхні.
- Достатня товщина (до 7 см) забезпечує комфорт під час сну.
- Конструкція з квадратними камерами для рівномірного розподілу навантаження.
- Простий у надуванні та транспортуванні завдяки мішку для надування.
Технічні характеристики
- Розмір: 196x120x7 см; у накачаному стані 185х115х6 см; розмір у складеному вигляді - 26 x 12 см.
- Матеріал: TPU + Nylon.
- Колір: зелений.
- Тип: матрац для туризму.
- Чохол для зберігання й транспортування в комплекті.
Уявіть, що ви вирушили в похід з друзями і рішення ночувати на природі стає очевидним. З матрацом Naturehike CNH22DZ018 ви можете насолоджуватися комфортом, забувши про дискомфорт, що постає на звичайному грунті. Або ж ви вирушили у відпустку на море, і завдяки вологонепроникній оболонці, ви можете легко знайти зручне місце навіть на пляжі.
Матрац Naturehike CNH22DZ018 — це ідеальне поєднання якості та зручності, що дозволяє вам насолоджуватися природою, не жертвуючи комфортом. Якщо ви хочете купити цей матрац, ви можете замовити його в нашому інтернет-магазині з доставкою до вашого дому.
Опис матраца надувного надлегкого подвійного Naturehike CNH22DZ018, із мішком для надування, прямокутного зеленого 196 см
Ціну, наявність та асортимент уточнюйте у наших менеджерів.
– широкий асортимент інструментів та товарів для майстерні;
– рішення як для професіоналів, так і для аматорів;
– перевірені виробники та надійна якість продукції;
– зручна покупка, консультація менеджерів та швидка доставка по Україні.
1. Оформіть замовлення через кошик на сайті у зручний для вас час.
2. Менеджер зв'яжеться з вами для підтвердження деталей.
3. Оплатіть замовлення зручним способом.
4. Отримайте посилку обраним перевізником по всій Україні.
Оцініть швидку доставку та якісне обслуговування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NatureHike |
| Вікова група | Для дорослих |
| Колір | Зелений |
| Комплектація | З чохлом |
| Комплектація насосом | Так |
| Кількість місць матраца | двомісний |
| Кількість посадочних місць | 2 |
| Наявність знімного чохла | Є |
| Наявність насоса | Входить до комплекту |
| Розкладне спальне місце | Так |
| Тип | Надувне ліжко |
| Тип насосу | Механічний ручний |
| Товщина матеріалу | 7 мм |
| Флокіроване покриття | Ні |
| Матеріал виготовлення | |
| Бічні стінки виробу | ТПУ |
| Верхня сторона виробу | ТПУ |
| Нижня сторона виробу | ТПУ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.18 кг |
| Глибина | 7 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Размеры спального места | |
| Довжина спального місця | 196 мм |
| Ширина спального місця | 120 мм |
| Комплектація | |
| Латка-самоклейка | Ні |
| Подушка-підголівник | Ні |
| Ремонтний комплект | Ні |
| Сумка для зберігання і транспортування | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | TPU |
| Матеріал знімного чохла | TPU+Nylon |
- Ціна: 11 375 ₴






