-20%


Намет двомісний Naturehike CNK2300ZP024, коричневий, трисезонний, водонепроникний, купольна форма, для кемпінгу, вага 2,5 кг
6 787,50 ₴
5 430 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00016976023923715
+380 (67) 565-46-12
Viber
- +380 (67) 565-46-12
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Намет двомісний Naturehike CNK2300ZP024, коричневий, трисезонний, водонепроникний, купольна форма
Активний відпочинок на природі важко уявити без надійних аксесуарів. Такий двомісний намет місткий, має купольну форму. Його можна встановити як в кемпінг-зоні, так і в наметовому таборі.
Ключові можливості
- Трисезонний для активного відпочинку;
- Купольна форма для кращої аеродинаміки;
- Двошаровий тент з матеріалів високої якості;
- Водонепроникність 2000 мм для захисту від дощу;
- Два входи для зручності користування;
- Легкість у складанні та розбиранні;
- Вага всього 2,5 кг для зручності транспортування;
- Компактні розміри в складеному вигляді;
- Чохол-сумка для зберігання та перенесення.
Технічні характеристики
- Колір: коричневий;
- Тип: намет;
- Вага: 2.5 кг;
- Розмір після встановлення: 210 x 230 x 115 см;
- Розмір у складеному вигляді: 15 x 15 x 47 см;
- Матеріал зовнішнього шару: поліестер 210T;
- Матеріал внутрішнього шару: Оксфорд 150D;
- Сезон: весна, осінь, літо;
- Кількість місць: 2;
- Кількість входів: 2;
- Матеріал каркаса: алюміній 7001;
Наприклад, ви можете вирушити в похід із друзями, знаючи, що в наметі Naturehike CNK2300ZP024 ви будете не лише в безпеці від дощу, а й насолоджуватиметеся комфортом завдяки продуманій вентиляції. Або ж просто провести вихідні з родиною на природі, завдяки двом входам ви зможете легко пересуватися без зайвих незручностей.
Ця модель стане чудовим вибором для тих, хто цінує комфорт, якість та надійність. Замовити намет у нашому інтернет-магазині можна за доступною ціною, а швидка доставка зробить вашу покупку ще більш зручною.
Намет двомісний Naturehike CNK2300ZP024, коричневий, трисезонний, водонепроникний, купольна форма
Працюємо по опту та дропу.
Ціну, наявність та асортимент уточнюйте у наших менеджерів.
Ціну, наявність та асортимент уточнюйте у наших менеджерів.
ВсеОпт — ваш надійний партнер:
– широкий асортимент інструментів та товарів для майстерні;
– рішення як для професіоналів, так і для аматорів;
– перевірені виробники та надійна якість продукції;
– зручна покупка, консультація менеджерів та швидка доставка по Україні.
– широкий асортимент інструментів та товарів для майстерні;
– рішення як для професіоналів, так і для аматорів;
– перевірені виробники та надійна якість продукції;
– зручна покупка, консультація менеджерів та швидка доставка по Україні.
Як зробити замовлення:
1. Оформіть замовлення через кошик на сайті у зручний для вас час.
2. Менеджер зв'яжеться з вами для підтвердження деталей.
3. Оплатіть замовлення зручним способом.
4. Отримайте посилку обраним перевізником по всій Україні.
1. Оформіть замовлення через кошик на сайті у зручний для вас час.
2. Менеджер зв'яжеться з вами для підтвердження деталей.
3. Оплатіть замовлення зручним способом.
4. Отримайте посилку обраним перевізником по всій Україні.
ВсеОпт — якість і доступність для вашого комфорту.
Оцініть швидку доставку та якісне обслуговування.
Оцініть швидку доставку та якісне обслуговування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NatureHike |
| Каркас палатки/тента | Зовнішній |
| Колір | Коричневий |
| Кількість кімнат | 2 |
| Кількість спальних місць | 2 |
| Кількість шарів | Одношарова |
| Особливості намету/тенту | Вентиляційні вікна, Антимоскітна сітка, Проклеєні шви |
| Призначення | Кемпінгові |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Купол |
| Вага | |
| Вага | 2.5 кг |
| Мінімальна вага | 2.5 кг |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 115 см |
| Довжина | 210 см |
| Ширина | 230 см |
| Розмір в упаковці | |
| Висота в упаковці | 46 см |
| Длина в упаковке | 46 см |
| Ширина в упаковке | 16 см |
| Дуги | |
| Дуги | Дюралюміній |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Оксфорд |
| Матеріал тенту | Оксфорд |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сезон | весна, осінь, літо |
- Ціна: 5 430 ₴




