-20%


Сумка-баул для зберігання портативна Naturehike NH21LX003, чорний, об'єм 88 л, вага 1.66 кг, поліестер
2 662,50 ₴
2 130 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00016927595795781
+380 (67) 565-46-12
Viber
- +380 (67) 565-46-12
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка-баул для зберігання портативна Naturehike NH21LX003, чорний, об'єм 88 л, вага 1.66 кг
Сумка NH21LX003 об'ємом 88 л призначена для транспортування туристичного приладдя під час активного відпочинку на природі. Модель також можна брати із собою у подорожі, під час авіаперельотів, оскільки вона важить лише 1.66 кг.
Ключові можливості
- Сумка-баул для транспортування речей під час активного відпочинку, мандрівок, авіаперельотів;
- Колір – чорний;
- Об'єм – 88 л;
- Матеріал – поліестер;
- Є 1 внутрішнє відділення та ряд зовнішніх кишень на застібках-блискавках;
- Для транспортування призначені 2 пари ручок та петелька, щоб везти сумку на колесах;
- Розміри у розкладеному положенні – 72 х 35 х 35 см;
- Розміри у складеному вигляді – 35 х 35 х 12 см;
- Вага – 1.66 кг;
Технічні характеристики
- Тип - Сумка;
- Тип товара - Сумки і чемодани;
- Вага - 1.66 кг;
- Розмір - 72 х 35 х 35 см;
- Призначення - для подорожей, для речей;
- Матеріал - Поліестер;
- Об'єм - 88 л.
Уявіть собі, як ви плануєте свою наступну подорож. Ви кладете всю необхідну екіпіровку у цю практичну сумку-баул, і вже за кілька хвилин ви готові до виходу. Чи це поїздка на вихідні з друзями, чи далекий трек по горах — сумка NH21LX003 допоможе вам зібрати все необхідне без зайвих зусиль.
Ця модель стане вашим надійним супутником, якщо ви регулярно подорожуєте. Завдяки надійним матеріалам і продуманому дизайну, вона надасть вам довговічність і комфорт при транспортуванні ваших речей.
Сумка-баул для зберігання портативна Naturehike NH21LX003, чорний, об'єм 88 л, вага 1.66 кг
Працюємо по опту та дропу.
Ціну, наявність та асортимент уточнюйте у наших менеджерів.
Ціну, наявність та асортимент уточнюйте у наших менеджерів.
ВсеОпт — ваш надійний партнер:
– широкий асортимент інструментів та товарів для майстерні;
– рішення як для професіоналів, так і для аматорів;
– перевірені виробники та надійна якість продукції;
– зручна покупка, консультація менеджерів та швидка доставка по Україні.
– широкий асортимент інструментів та товарів для майстерні;
– рішення як для професіоналів, так і для аматорів;
– перевірені виробники та надійна якість продукції;
– зручна покупка, консультація менеджерів та швидка доставка по Україні.
Як зробити замовлення:
1. Оформіть замовлення через кошик на сайті у зручний для вас час.
2. Менеджер зв'яжеться з вами для підтвердження деталей.
3. Оплатіть замовлення зручним способом.
4. Отримайте посилку обраним перевізником по всій Україні.
1. Оформіть замовлення через кошик на сайті у зручний для вас час.
2. Менеджер зв'яжеться з вами для підтвердження деталей.
3. Оплатіть замовлення зручним способом.
4. Отримайте посилку обраним перевізником по всій Україні.
ВсеОпт — якість і доступність для вашого комфорту.
Оцініть швидку доставку та якісне обслуговування.
Оцініть швидку доставку та якісне обслуговування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NatureHike |
| Візерунки і принти | Однотонний |
| Замок | Немає |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Плечовий ремінь | Так |
| Призначення | Унісекс |
| Регулювання розміру | Ні |
| Розмір | Великий |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Ні |
| Тип | Сумка дорожня |
| Розміри | |
| Вага | 1.66 кг |
| Висота | 35 см |
| Глибина | 35 см |
| Об`єм | 88 л |
| Ширина | 35 см |
- Ціна: 2 130 ₴







