
Пляшка Skif Outdoor Tribott I 0.8L Black, тританова, для туризму, спорту та щоденного використання
638,75 ₴
511 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0001HTR-800-86B
- +380 (67) 565-46-12
Пляшка Skif Outdoor Tribott I 0.8L Black, тританова, для туризма і спорту
Tribott - це нова серія пляшок від відомого туристичного бренду Skif Outdoor. Легка, екологічна та стильна - може використовуватись вдома чи в офісі, на прогулянках та в спортзалі. З Skif Outdoor Tribott ви завжди будете тримати свій водний баланс в нормі, адже ця пляшка змотивує вас споживати необхідну кількість рідини щодня.
Пляшки Skif Outdoor - це чудова альтернатива одноразовим пляшкам. Адже обираючи багаторазову пляшку Tribott, ви одночасно піклуєтесь про екологію та власний комфорт.
Компанія Skif Outdoor завжди переймається комфортом використання своєї продукції. Конструкція пляшки - від її форми до механізму відкривання - створена для зручного втамування спраги навіть на ходу. Пляшки серії Tribott виготовлені з тритану - екологічного, міцного та безпечного для здоров'я матеріалу, а прогумовані кришки запобігають протіканню рідини.
Головною особливістю пляшки Tribott I є наявність спеціальної питної системи з трубкою. Завдяки цьому можливо втамувати спрагу не нахиляючи пляшку та не беручи її в руки. Пляшка легко кріпиться на карабін похідного рюкзака за допомогою пластикового тримача, а надійне утримання в руках забезпечить гумова накладка на корпусі.
Завдяки поєднанню практичності, якості та сучасного дизайну пляшкою Skif Outdoor Tribott хочеться користуватись щодня і в цьому ви можете переконатись особисто.
Ключові можливості
- Матеріал: тритан для безпеки та екологічності
- Об'єм: 0.8 літра, ідеально підходить для активного відпочинку
- Легка вага: всього 200 грамів для зручності перенесення
- Спеціальна питна система з трубкою для зручного вживання води
- Гумова накладка для надійного утримання в руках
- Легкість в кріпленні до рюкзака
Технічні характеристики
- Тип: пляшка
- Тип товару: посуд
- Вага: 200 г
- Розмір: 25 х 8 см
- Призначення: для туризму, на кожен день, для спорту
- Матеріал: тритан
- Об'єм: 0.8 л
Уявіть собі, як зручно мати пляшку Skif Outdoor Tribott під рукою під час спортивних тренувань або прогулянок у парку. Як тільки ви надумаєте вийти на прогулянку, ця пляшка стане вашим незамінним супутником, допомагаючи підтримувати водний баланс без зайвих затримок і зусиль.
Обираючи пляшку Skif Outdoor Tribott, ви отримуєте стильний та практичний аксесуар, який не лише відповідає екологічним стандартам, але й покращує якість вашого життя. Це відмінний вибір для тих, хто цінує комфорт і стиль.
Пляшка Skif Outdoor Tribott I 0.8L Black, тританова, для туризма і спорту
Ціну, наявність та асортимент уточнюйте у наших менеджерів.
– широкий асортимент інструментів та товарів для майстерні;
– рішення як для професіоналів, так і для аматорів;
– перевірені виробники та надійна якість продукції;
– зручна покупка, консультація менеджерів та швидка доставка по Україні.
1. Оформіть замовлення через кошик на сайті у зручний для вас час.
2. Менеджер зв'яжеться з вами для підтвердження деталей.
3. Оплатіть замовлення зручним способом.
4. Отримайте посилку обраним перевізником по всій Україні.
Оцініть швидку доставку та якісне обслуговування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skif Outdoor |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Колір | Чорний |
| Кришка | Кришка без поїлки |
| Кількість відділень для їжі | 1 |
| Кількість чашок | 1 |
| Матеріал зовнішньої стінки | Титан |
| Матеріал кришки | Нержавіюча сталь |
| Об`єм | 0.8 мл |
| Помповий механізм | Ні |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Ручка | Немає |
| Стан | Новий |
| Тип | Термопляшка |
| Тип термоса | Питний |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Ширина з урахуванням ручки | 8 мм |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 200 г |
| Висота | 25 мм |
| Ширина | 8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал колби | Тритан |
| Матеріал корпусу термоса | Тритан |
- Ціна: 511 ₴




