
Пляшка Skif Outdoor Tribott III 0.55L Black, тританова, для туризму, спорту та щоденного використання
602,50 ₴
482 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0001HTR-550-29B
- +380 (67) 565-46-12
Пляшка Skif Outdoor Tribott III 0.55L Black, тританова, для туризма і спорту
Tribott - це нова серія пляшок від відомого туристичного бренду Skif Outdoor. Легка, екологічна та стильна - може використовуватись вдома чи в офісі, на прогулянках та в спортзалі. З Skif Outdoor Tribott ви завжди будете тримати свій водний баланс в нормі, адже ця пляшка змотивує вас споживати необхідну кількість рідини щодня.
Пляшки Skif Outdoor - це чудова альтернатива одноразовим пляшкам. Адже обираючи багаторазову пляшку Tribott, ви одночасно піклуєтесь про екологію та власний комфорт. Компанія Skif Outdoor завжди переймається комфортом використання своєї продукції. Конструкція пляшки - від її форми до механізму відкривання - створена для зручного втамування спраги навіть на ходу. Пляшки серії Tribott виготовлені з тритану - екологічного, міцного та безпечного для здоров'я матеріалу, а прогумовані кришки запобігають протіканню рідини.
Пляшка Tribott III оснащена міцним гумовим ремінцем, завдяки якому її зручно носити на зап'ястку або прикріпити на похідний рюкзак. Завдяки поєднанню практичності, якості та сучасного дизайну пляшкою Skif Outdoor Tribott хочеться користуватись щодня і в цьому ви можете переконатись особисто.
Ключові можливості
- Об'єм: 0.55 л – оптимальний для активного використання
- Матеріал: тритан – легкий, екологічний та безпечний для здоров'я
- Гумовий ремінець для зручного носіння
- Прогумовані кришки запобігають протіканню
- Стильний дизайн підходить для повсякденного використання
Технічні характеристики
- Тип: Бутилка
- Тип товару: Посуда
- Вага: 144 г
- Розміри: 20 х 8 см
- Призначення: для туризму, на кожен день, для спорту
- Матеріал: Тритан
- Об'єм: 0.55 л
Уявіть собі, як ви йдете на ранкову пробіжку, і пляшка Skif Outdoor Tribott III завжди під рукою, забезпечуючи вас свіжою водою. Або ж ви вирушаєте в похід з друзями, і ця стильна пляшка стає незамінним аксесуаром у вашому рюкзаку. З нею ви завжди готові до нових пригод.
Купуючи пляшку Skif Outdoor Tribott III, ви не лише отримуєте якісний і практичний товар, але й робите вклад у збереження довкілля. Це відмінний вибір для тих, хто цінує якість та стиль. Замовте свою пляшку вже сьогодні у нашому інтернет-магазині з доставкою по Україні!
Пляшка Skif Outdoor Tribott III 0.55L Black, тританова, для туризма і спорту
Ціну, наявність та асортимент уточнюйте у наших менеджерів.
– широкий асортимент інструментів та товарів для майстерні;
– рішення як для професіоналів, так і для аматорів;
– перевірені виробники та надійна якість продукції;
– зручна покупка, консультація менеджерів та швидка доставка по Україні.
1. Оформіть замовлення через кошик на сайті у зручний для вас час.
2. Менеджер зв'яжеться з вами для підтвердження деталей.
3. Оплатіть замовлення зручним способом.
4. Отримайте посилку обраним перевізником по всій Україні.
Оцініть швидку доставку та якісне обслуговування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skif Outdoor |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Колір | Чорний |
| Кришка | Кришка без поїлки |
| Кількість відділень для їжі | 1 |
| Кількість чашок | 1 |
| Матеріал зовнішньої стінки | Титан |
| Матеріал кришки | Нержавіюча сталь |
| Об`єм | 0.55 мл |
| Помповий механізм | Ні |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Ручка | Немає |
| Стан | Новий |
| Тип | Термопляшка |
| Тип термоса | Питний |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Ширина з урахуванням ручки | 8 мм |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 144 г |
| Висота | 8 мм |
| Глибина | 8 мм |
| Ширина | 8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал колби | Тритан |
| Матеріал корпусу термоса | Тритан |
- Ціна: 482 ₴




