
Матрац надувний одномісний з підголовником Naturehike CNK2300DZ020, бежевий, для кемпінгу, вага 3.45 кг, габарити 180*90*60 см
5 400 ₴
- Немає в наявності
- Код: 00016976023922480
+380 (67) 565-46-12
Viber
- +380 (67) 565-46-12
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Матрац надувний одномісний з підголовником Naturehike CNK2300DZ020, бежевий
Легкий та зручний надувний матрац, який можна брати із собою у ліс чи на пляж. Він повністю надується за дві хвилини, при цьому не вимагає використання насоса. Досить просто натиснути кнопку, і матрац наповниться повітрям в автоматичному режимі, що забезпечує комфорт під час подорожей.
Ключові можливості
- Надувний матрац для відпочинку на природі;
- Зручний підголівник для максимального комфорту;
- Міцний поліестер, що характеризується стійкістю до пошкоджень;
- Легке очищення та швидке висихання;
- Компактні розміри у складеному стані для зручності транспортування;
- Підходить для використання як всередині приміщення, так і на відкритому повітрі.
Технічні характеристики
- Габарити у розкладеному стані: 180*90*60 см;
- Габарити у складеному стані: 40,5*30,5*14,5 см;
- Вага: 3,45 кг;
- Колір: бежевий;
- Наповнення: поліестер;
- Не можна прати у пральній машинці;
- Нафування повітрям за допомогою вбудованого насоса.
Уявіть, як ви насолоджуєтеся відпочинком на природі, при цьому легко зможете взяти з собою матрац Naturehike. Він стане вашим надійним супутником у походах, адже всього за пару хвилин ви зможете створити комфортне місце для сну, де б ви не були.
Купуючи надувний матрац Naturehike CNK2300DZ020, ви отримуєте якісний продукт за доступною ціною. Не пропустіть можливість замовити його в нашому інтернет-магазині з доставкою на зручну для вас адресу!
Матрац надувний одномісний з підголовником Naturehike CNK2300DZ020, бежевий
Працюємо по опту та дропу.
Ціну, наявність та асортимент уточнюйте у наших менеджерів.
Ціну, наявність та асортимент уточнюйте у наших менеджерів.
ВсеОпт — ваш надійний партнер:
– широкий асортимент інструментів та товарів для майстерні;
– рішення як для професіоналів, так і для аматорів;
– перевірені виробники та надійна якість продукції;
– зручна покупка, консультація менеджерів та швидка доставка по Україні.
– широкий асортимент інструментів та товарів для майстерні;
– рішення як для професіоналів, так і для аматорів;
– перевірені виробники та надійна якість продукції;
– зручна покупка, консультація менеджерів та швидка доставка по Україні.
Як зробити замовлення:
1. Оформіть замовлення через кошик на сайті у зручний для вас час.
2. Менеджер зв'яжеться з вами для підтвердження деталей.
3. Оплатіть замовлення зручним способом.
4. Отримайте посилку обраним перевізником по всій Україні.
1. Оформіть замовлення через кошик на сайті у зручний для вас час.
2. Менеджер зв'яжеться з вами для підтвердження деталей.
3. Оплатіть замовлення зручним способом.
4. Отримайте посилку обраним перевізником по всій Україні.
ВсеОпт — якість і доступність для вашого комфорту.
Оцініть швидку доставку та якісне обслуговування.
Оцініть швидку доставку та якісне обслуговування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NatureHike |
| Вікова група | Для дорослих |
| Колір | Бежевий |
| Комплектація | З підголів'ям |
| Комплектація насосом | Так |
| Кількість місць матраца | одномісний |
| Кількість посадочних місць | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Наявність знімного чохла | Не передбачений |
| Наявність насоса | Входить до комплекту |
| Особливості | Вбудований електричний насос |
| Розкладне спальне місце | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Надувне ліжко |
| Флокіроване покриття | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.45 кг |
| Ширина | 90 мм |
| Размеры спального места | |
| Довжина спального місця | 180 мм |
| Ширина спального місця | 90 мм |
| Комплектація | |
| Латка-самоклейка | Ні |
| Подушка-підголівник | Так |
| Ремонтний комплект | Ні |
| Сумка для зберігання і транспортування | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Нижня сторона виробу | ПВХ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бічні стінки виробу | полиэстер |
| Верхній бік виробу | полиэстер |
| Матеріал знімного чохла | Полієстер |
- Ціна: 5 400 ₴








