
Матрац надувний одномісний з підголовником та вбудованою помпою Naturehike CNH22DZ027, бежевий, для активного відпочинку, 2.9 кг
5 025 ₴
- Немає в наявності
- Код: 00016975641885450
- +380 (67) 565-46-12
Матрас надувний одномісний з підголовником і вбудованою помпою Naturehike CNH22DZ027, бежевий
Любіть кемпінги чи просто часто виїжджаєте з родиною чи друзями на рибалку? Чи, може, у вас часто залишаються друзі на ночівлю? Тоді вам точно не обійтися без надувного матраца з підголівником. Дана модель відрізняється бездоганними експлуатаційними характеристиками та має попит по всьому світу. У ньому є вбудована помпа – за рахунок цього його експлуатація максимально проста та комфортна. До того ж на підготовку матраца до використання доведеться витратити лише 3 хвилини, що за умов заміського відпочинку надзвичайно зручно.
Матрас має оптимальний розмір у розкладеному вигляді. Його габаритів цілком достатньо для того, щоб на ньому змогла повноцінно відпочити одна людина.
Надувний матрац зручний у транспортуванні. У складеному вигляді він займає лише 40*45 см, тому він не те, що легко поміститься в багажник авто, але і може бути легко розміщений в будь-якому похідному рюкзаку або дорожній сумці. До того ж поставляється матрац у спеціальному чохлі.
Приїхавши на природу, вам не треба буде думати, як підготувати матрац до використання і переживати, а чи не забули ви взяти все необхідне з собою.
Виготовлено матрац із якісних матеріалів. Замовивши цей виріб, можна не перейматися тим, що гроші будуть викинуті на вітер і через короткий час треба буде шукати йому заміну. Воно точно прослужить не один рік і йому не страшні мінімальні механічні пошкодження, які можуть залишити на його поверхні невеликі камінці, гілки тощо.
Матрас дарує приємні тактильні відчуття. Виготовлений надувний матрац з ПВХ, тому лягти на нього можна навіть без будь-яких покривал і т.д.
Модель є стандартною і не має будь-яких виїмок під хребет, тому його також можна використовувати як своєрідний килимок для ігор малюків.
Особливо слід відзначити привабливий зовнішній вигляд виробу.
Ключові можливості
- Вбудована насос для швидкого надування.
- Компактні розміри у складеному вигляді для зручності транспортування.
- Міцний матеріал, стійкий до механічних пошкоджень.
- Зручний підголівник для комфортного відпочинку.
- Максимальне навантаження до 150 кг.
Технічні характеристики
- Модель - Naturehike CNH22DZ027
- Застосування - активний відпочинок, туризм на кожен день
- Колір - бежевий
- Матеріал - ПВХ
- Розмір у розкладеному вигляді - 180*76*33 см
- Розмір у складеному вигляді - 40*45 см
- Вага - 2,9 кг
- Вбудований насос є
- Максимальне навантаження - 150 кг
- Чохол - є
Цей надувний матрац стане вашим незамінним супутником під час активного відпочинку. Уявіть собі, ви приїжджаєте на озеро, швидко розкладаєте матрац і вже через кілька хвилин насолоджуєтеся комфортом. Або ж проводите ніч з друзями на природі, не переживаючи про дискомфорт під час сну.
Купити надувний матрац Naturehike CNH22DZ027 означає вибрати якість і комфорт. Доступна ціна та можливість швидкої доставки зроблять вашу покупку ще більш привабливою. Читайте відгуки задоволених клієнтів, які вже оцінили всі переваги цього виробу!
Матрас надувний одномісний з підголовником і вбудованою помпою Naturehike CNH22DZ027, бежевий
Ціну, наявність та асортимент уточнюйте у наших менеджерів.
– широкий асортимент інструментів та товарів для майстерні;
– рішення як для професіоналів, так і для аматорів;
– перевірені виробники та надійна якість продукції;
– зручна покупка, консультація менеджерів та швидка доставка по Україні.
1. Оформіть замовлення через кошик на сайті у зручний для вас час.
2. Менеджер зв'яжеться з вами для підтвердження деталей.
3. Оплатіть замовлення зручним способом.
4. Отримайте посилку обраним перевізником по всій Україні.
Оцініть швидку доставку та якісне обслуговування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NatureHike |
| Вікова група | Для дорослих |
| Колір | Бежевий |
| Комплектація насосом | Так |
| Кількість місць матраца | одномісний |
| Кількість посадочних місць | 1 |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Матеріал | ПВХ |
| Наявність знімного чохла | Є |
| Наявність насоса | Входить до комплекту |
| Особливості | Вбудований електричний насос |
| Розкладне спальне місце | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Надувне ліжко |
| Тип насосу | Електричний (від мережі) |
| Флокіроване покриття | Ні |
| Матеріал виготовлення | |
| Бічні стінки виробу | ПВХ |
| Верхня сторона виробу | ПВХ |
| Нижня сторона виробу | ПВХ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.9 кг |
| Ширина | 76 мм |
| Размеры спального места | |
| Довжина спального місця | 180 мм |
| Ширина спального місця | 76 мм |
| Комплектація | |
| Латка-самоклейка | Ні |
| Подушка-підголівник | Так |
| Ремонтний комплект | Ні |
| Сумка для зберігання і транспортування | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | З підголів'ям зі сумкою | З чохлом |
- Ціна: 5 025 ₴








