
Самонадувний матрац одномісний Naturehike NH20DZ002, 30 мм, бежевий, для активного відпочинку, вага 1,7 кг, туризм
2 937,50 ₴
- Немає в наявності
- Код: 00016927595767603
- +380 (67) 565-46-12
Матрас самонадувний одномісний Naturehike NH20DZ002, 30 мм, бежевий
Рибалка, полювання, відпочинок із друзями біля річки - те, що приносить вам задоволення? Тоді думка придбати матрац, що самонадувається, неодмінно відвідує вас і зовсім не дарма. Адже без цієї речі обійтися під час перерахованих вище активностей вкрай складно. Використовувати виріб можна просто на вулиці, так і в наметі.
Ця модель матраца передбачає автоматичне надування. Однак при необхідності, для підвищення щільності виробу, його можна додати самостійно. В цілому ж виріб комфортний у використанні і привести його в готовність можна за кілька хвилин, що в умовах відпочинку в польових умовах є плюсом.
Матрас забезпечує максимально комфортний відпочинок. Його розміри в розкладеному вигляді становлять 200 * 75 * 3 см - для однієї людини це більш ніж достатньо. Верхній шар матраца виконаний із епонжу. Ця тканина чудово тримає форму, не провисає, тому навіть через довгий час використання матраца він не втратить презентабельний зовнішній вигляд. До того ж матеріал приємний до тіла та не завдає дискомфорту.
У складеному вигляді матрац має розміри 18 на 42 см, а його вага становить 1,7 кг, тому його зручно брати із собою на відпочинок. Такий матрац легко поміщається у будь-який рюкзак чи сумку. Для тих, хто подорожує в авто, матрац зовсім не завдає незручностей, адже поміщається навіть у бардачок. Варто зазначити, що постачається виріб у зручному чохлі.
Ключові можливості
- Самонадувний матрац для одномісного використання
- Розміри в розкладеному вигляді: 200 * 75 * 3 см
- Легкий і портативний, вага всього 1,7 кг
- Виготовлений із приємного до тіла матеріалу - епонжу
- У комплекті з зручним чохлом для транспортування
Технічні характеристики
- Модель - Naturehike NH20DZ002, 30 мм
- Застосування – активний відпочинок, туризм
- Колір - бежевий
- Матеріал – верхній шар – епонж; всередині – кругла перфорована губка
- Розмір у розкладеному вигляді - 200*75*3 см
- Розмір у складеному вигляді - 18*42 см
- Вага - 1,7 кг
- Чохол - є
- Одномісний матрац
Матрац Naturehike NH20DZ002 стане ідеальним супутником для тих, хто любить активний відпочинок. Уявіть собі, як ви насолоджуєтеся комфортом після довгого дня риболовлі, коли просто розкладаєте матрац поруч із водою. Або ж, уявіть, як швидко розкладаєте його в наметі після тривалого походу. Цей матрац дозволить вам відпочити з максимальним комфортом в будь-яких умовах.
Якщо ви шукаєте зручний і легкий варіант матраца для активного відпочинку, то матрац Naturehike NH20DZ002 - це саме те, що вам потрібно. Його простота в експлуатації, легка вага та зручний чохол роблять його ідеальним вибором для мандрівників, рибалок і всіх, хто цінує комфорт під час відпочинку на природі.
Матрас самонадувний одномісний Naturehike NH20DZ002, 30 мм, бежевий
Ціну, наявність та асортимент уточнюйте у наших менеджерів.
– широкий асортимент інструментів та товарів для майстерні;
– рішення як для професіоналів, так і для аматорів;
– перевірені виробники та надійна якість продукції;
– зручна покупка, консультація менеджерів та швидка доставка по Україні.
1. Оформіть замовлення через кошик на сайті у зручний для вас час.
2. Менеджер зв'яжеться з вами для підтвердження деталей.
3. Оплатіть замовлення зручним способом.
4. Отримайте посилку обраним перевізником по всій Україні.
Оцініть швидку доставку та якісне обслуговування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NatureHike |
| Вікова група | Для дорослих |
| Колір | Бежевий |
| Комплектація | З чохлом |
| Комплектація насосом | Ні |
| Кількість місць матраца | одномісний |
| Кількість посадочних місць | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Матеріал знімного чохла | Поліестер |
| Наявність знімного чохла | Є |
| Наявність насоса | Входить до комплекту |
| Розкладне спальне місце | Ні |
| Тип | Надувне ліжко |
| Флокіроване покриття | Ні |
| Матеріал виготовлення | |
| Бічні стінки виробу | флокіроване покриття |
| Верхня сторона виробу | флокіроване покриття |
| Нижня сторона виробу | флокіроване покриття |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.7 кг |
| Висота | 30 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Размеры спального места | |
| Довжина спального місця | 200 мм |
| Ширина спального місця | 75 мм |
| Комплектація | |
| Керівництво по експлуатації | Ні |
| Латка-самоклейка | Ні |
| Подушка-підголівник | Ні |
| Ремонтний комплект | Ні |
| Сумка для зберігання і транспортування | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товщина матеріалу | 30 мм |
- Ціна: 2 937,50 ₴





