
Самонадувний матрац двомісний Naturehike NH20DZ002, 30 мм, бежевий, для активного відпочинку, 3 кг, туризм
4 612,50 ₴
- Немає в наявності
- Код: 00016927595775134
- +380 (67) 565-46-12
Матрац самонадувний двомісний Naturehike NH20DZ002, 30 мм, бежевий
Рибалка, полювання, відпочинок із друзями біля річки - те, що приносить вам задоволення? Тоді думка придбати матрац, що самонадувається, неодмінно відвідує вас і зовсім не дарма. Адже без цієї речі обійтися під час перерахованих вище активностей вкрай складно. Використовувати виріб можна просто на вулиці, так і в наметі.
Ця модель матраца передбачає автоматичне надування. Однак при необхідності, для підвищення щільності виробу, його можна додати самостійно. В цілому ж виріб комфортний у використанні і привести його в готовність можна за кілька хвилин, що в умовах відпочинку в польових умовах є плюсом.
Матрац забезпечує максимально комфортний відпочинок. Його розміри в розкладеному вигляді становлять 200*135*3 см - для двох чоловік це більш ніж достатньо. Верхній шар матраца виконаний із епонжу. Ця тканина чудово тримає форму, не провисає, тому навіть через довгий час використання матраца він не втратить презентабельний зовнішній вигляд. До того ж матеріал приємний до тіла та не завдає дискомфорту.
У складеному вигляді матрац має розміри 23 на 70 см, а його вага становить 3 кг, тому його зручно брати із собою на відпочинок. Для тих, хто подорожує в авто, матрац зовсім не завдає незручностей. Варто зазначити, що постачається виріб у зручному чохлі.
Ключові можливості
- Автоматичне надування для зручності у використанні.
- Можливість додаткового надування для підвищення щільності.
- Високі комфортні характеристики для двох осіб.
- Компактні розміри в складеному вигляді, зручність транспортування.
- Виготовлений з приємних до тіла матеріалів.
Технічні характеристики
- Модель - Naturehike NH20DZ002, 30 мм
- Застосування – активний відпочинок, туризм
- Колір - бежевий
- Матеріал – верхній шар – епонж; всередині – кругла перфорована губка
- Розмір у розкладеному вигляді - 200*135*3 см
- Розмір у складеному вигляді - 23*70 см
- Вага - 3 кг
- Чохол - є
- Двомісний матрац
Уявіть собі, як ви насолоджуєтеся вечором біля річки з друзями, і під вами м'який матрац Naturehike NH20DZ002. Просто розгорніть його, і ви готові до відпочинку. Або ж подумайте про подорожі в гори, де ви зможете легко зібрати його в рюкзак і насолоджуватися комфортом після довгого дня.
Зробіть правильний вибір для ваших активних вихідних, купуючи самонадувний матрац Naturehike NH20DZ002. Його ціна в інтернет-магазині є цілком доступною, а доставка зручна і швидка, що дозволить вам швидко насолоджуватися комфортом. Читайте відгуки інших задоволених клієнтів, які вже встигли оцінити всі переваги цього матраца!
Матрац самонадувний двомісний Naturehike NH20DZ002, 30 мм, бежевий
Ціну, наявність та асортимент уточнюйте у наших менеджерів.
– широкий асортимент інструментів та товарів для майстерні;
– рішення як для професіоналів, так і для аматорів;
– перевірені виробники та надійна якість продукції;
– зручна покупка, консультація менеджерів та швидка доставка по Україні.
1. Оформіть замовлення через кошик на сайті у зручний для вас час.
2. Менеджер зв'яжеться з вами для підтвердження деталей.
3. Оплатіть замовлення зручним способом.
4. Отримайте посилку обраним перевізником по всій Україні.
Оцініть швидку доставку та якісне обслуговування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NatureHike |
| Вікова група | Для дорослих |
| Колір | Бежевий |
| Комплектація | З чохлом |
| Комплектація насосом | Ні |
| Кількість місць матраца | двомісний |
| Кількість посадочних місць | 2 |
| Матеріал | Поліестер |
| Наявність знімного чохла | Є |
| Наявність насоса | Входить до комплекту |
| Розкладне спальне місце | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Надувне ліжко |
| Флокіроване покриття | Ні |
| Матеріал виготовлення | |
| Бічні стінки виробу | флокіроване покриття |
| Верхня сторона виробу | флокіроване покриття |
| Нижня сторона виробу | флокіроване покриття |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3 кг |
| Висота | 3 мм |
| Ширина | 135 мм |
| Размеры спального места | |
| Довжина спального місця | 200 мм |
| Ширина спального місця | 135 мм |
| Комплектація | |
| Керівництво по експлуатації | Ні |
| Латка-самоклейка | Ні |
| Подушка-підголівник | Ні |
| Ремонтний комплект | Ні |
| Сумка для зберігання і транспортування | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товщина матеріалу | 30 мм |
- Ціна: 4 612,50 ₴



