
Самонадувний матрац двомісний Naturehike NH20DZ002, 60 мм, бежевий, для активного відпочинку, вага 4,1 кг, туристичний
6 525 ₴
- Немає в наявності
- Код: 00016927595795255
- +380 (67) 565-46-12
Матрац самонадувний двомісний Naturehike NH20DZ002, 60 мм, бежевий
Рибалка, полювання, відпочинок із друзями біля річки - те, що приносить вам задоволення? Тоді думка придбати матрац, що самонадувається, неодмінно відвідує вас і зовсім не дарма. Адже без цієї речі обійтися під час перерахованих вище активностей вкрай складно. Використовувати виріб можна як на вулиці, так і в наметі.
Ця модель матраца передбачає автоматичне надування. Однак при необхідності, для підвищення щільності виробу, його можна додати самостійно. В цілому ж виріб комфортний у використанні і привести його в готовність можна за кілька хвилин, що в умовах відпочинку в польових умовах є плюсом. Матрац забезпечує максимально комфортний відпочинок. Його розміри в розкладеному вигляді становлять 196*130*6 см - для однієї людини це більш ніж достатньо. Верхній шар матраца виконаний із епонжу. Ця тканина чудово тримає форму, не провисає, тому навіть через довгий час використання матраца він не втратить презентабельний зовнішній вигляд. До того ж матеріал приємний до тіла та не завдає дискомфорту.
У складеному вигляді матрац має розміри 23 на 70 см, а його вага становить 4,1 кг, тому його зручно брати із собою на відпочинок. Для тих, хто подорожує в авто, матрац зовсім не завдає незручностей. Варто зазначити, що постачається виріб у зручному чохлі.
Ключові можливості
- Автоматичне надування для зручності використання.
- Високий комфорт завдяки матеріалу верхнього шару.
- Компактні розміри у складеному вигляді для зручного транспортування.
- Двомісний, ідеальний для активного відпочинку.
- Чохол для зручності зберігання та транспортування.
Технічні характеристики
- Модель - Naturehike NH20DZ002, 60 мм
- Застосування – активний відпочинок, туризм
- Колір - бежевий
- Матеріал – верхній шар – епонж; всередині – кругла перфорована губка
- Розмір у розкладеному вигляді - 196*130*6 см
- Розмір у складеному вигляді - 23*70 см
- Вага - 4,1 кг
- Чохол - є
- Двомісний матрац
Наприклад, ви вирушили на риболовлю зі своїми друзями. Завдяки матрацу Naturehike NH20DZ002, ви зможете комфортно відпочити на березі річки протягом дня. Легко його запакувати і взяти з собою в автомобіль, він не займає багато місця. Або ж, під час походу в гори, ви зможете насолоджуватися нічним відпочинком у наметі на цьому матраці, забувши про незручності.
Цей матрац - ваш вірний супутник у подорожах. Завдяки своїй компактності, надійності та зручності, ви можете насолоджуватися активним відпочинком без жодних турбот. Купити матрац Naturehike NH20DZ002 в інтернет-магазині легко: просто оформіть замовлення, і ми забезпечимо швидку доставку.
Матрац самонадувний двомісний Naturehike NH20DZ002, 60 мм, бежевий
Ціну, наявність та асортимент уточнюйте у наших менеджерів.
– широкий асортимент інструментів та товарів для майстерні;
– рішення як для професіоналів, так і для аматорів;
– перевірені виробники та надійна якість продукції;
– зручна покупка, консультація менеджерів та швидка доставка по Україні.
1. Оформіть замовлення через кошик на сайті у зручний для вас час.
2. Менеджер зв'яжеться з вами для підтвердження деталей.
3. Оплатіть замовлення зручним способом.
4. Отримайте посилку обраним перевізником по всій Україні.
Оцініть швидку доставку та якісне обслуговування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NatureHike |
| Вікова група | Для дорослих |
| Колір | Бежевий |
| Комплектація | З чохлом |
| Комплектація насосом | Ні |
| Кількість місць матраца | двомісний |
| Кількість посадочних місць | 2 |
| Матеріал | Поліестер |
| Матеріал знімного чохла | Поліестер |
| Наявність знімного чохла | Є |
| Наявність насоса | Входить до комплекту |
| Розкладне спальне місце | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип | Надувне ліжко |
| Флокіроване покриття | Ні |
| Матеріал виготовлення | |
| Бічні стінки виробу | ПВХ |
| Нижня сторона виробу | ПВХ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.1 кг |
| Ширина | 130 мм |
| Размеры спального места | |
| Довжина спального місця | 196 мм |
| Ширина спального місця | 130 мм |
| Комплектація | |
| Керівництво по експлуатації | Ні |
| Латка-самоклейка | Ні |
| Подушка-підголівник | Ні |
| Ремонтний комплект | Ні |
| Сумка для зберігання і транспортування | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній бік виробу | эпонж |
| Товщина матеріалу | 60 мм |
- Ціна: 6 525 ₴



