
Самонадувний матрац 10 см одинарний Naturehike NH20FCD08, бежевий, для активного відпочинку, 3.1 кг, туристичний матрац
10 537,50 ₴
- Немає в наявності
- Код: 00016927595720004
- +380 (67) 565-46-12
Матрац самонадувний 10 см одинарний Naturehike NH20FCD08, бежевий
Naturehike NH20FCD08 - відмінний вибір для людей, які не уявляють своє життя без полювання, риболовлі, відпочинку подалі від міської суєти та ближче до природи. Матрац чудово поміщається практично у всі доступні на ринку намети та забезпечує комфортний відпочинок у будь-яку пору року. Адже висота виробу становить 10 см, і тому людина виявляється далеко від землі, тому ризики застудитися або відчувати дискомфорт від прохолоди зведені до мінімуму.
Ключові можливості
- Швидке та легке надування завдяки спонжам всередині
- Еластичний верхній шар з тканини 30D для підвищеного комфорту
- Текстильний нижній шар, який запобігає ковзанню по намету
- Компактні габарити в складеному вигляді для зручності транспортування
- Оптимальна вага в 3,1 кг для активного відпочинку
Технічні характеристики
- Модель - Naturehike NH20FCD08
- Застосування – активний відпочинок, туризм
- Колір - бежевий
- Матеріал - верхній шар із еластичної тканини 30D, нижній шар із текстильної тканини
- Розмір у розкладеному вигляді - 200*76*10 см
- Розмір у складеному вигляді - 22*80 см
- Вага - 3,1 кг
- Чохол - є
- Одномісний матрац
Уявіть собі, як приємно після тривалого дня активного відпочинку розкласти цей матрац у наметі, на природі. Ви зможете швидко підготувати своє спальне місце, і вже за момент будете насолоджуватися комфортом та затишком. А вранці, прокинувшись на свіжому повітрі, ви відчуєте сили для нових пригод.
Цей матрац стане незамінним помічником для всіх, хто активний і цінує комфорт у будь-якій ситуації. Не зволікайте, замовляйте самонадувний матрац Naturehike NH20FCD08 в нашому інтернет-магазині, щоб зробити свій відпочинок ще приємнішим та комфортнішим.
Матрац самонадувний 10 см одинарний Naturehike NH20FCD08, бежевий
Ціну, наявність та асортимент уточнюйте у наших менеджерів.
– широкий асортимент інструментів та товарів для майстерні;
– рішення як для професіоналів, так і для аматорів;
– перевірені виробники та надійна якість продукції;
– зручна покупка, консультація менеджерів та швидка доставка по Україні.
1. Оформіть замовлення через кошик на сайті у зручний для вас час.
2. Менеджер зв'яжеться з вами для підтвердження деталей.
3. Оплатіть замовлення зручним способом.
4. Отримайте посилку обраним перевізником по всій Україні.
Оцініть швидку доставку та якісне обслуговування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NatureHike |
| Вікова група | Для дорослих |
| Колір | Бежевий |
| Комплектація | З чохлом |
| Комплектація насосом | Ні |
| Кількість місць матраца | одномісний |
| Кількість посадочних місць | 1 |
| Матеріал | Нейлон |
| Матеріал знімного чохла | Поліестер |
| Наявність знімного чохла | Є |
| Наявність насоса | Входить до комплекту |
| Розкладне спальне місце | Так |
| Тип | Надувне ліжко |
| Товщина матеріалу | 10 мм |
| Флокіроване покриття | Ні |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.1 кг |
| Висота | 10 мм |
| Глибина | 10 мм |
| Ширина | 76 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Верхня сторона виробу | флокіроване покриття |
| Нижня сторона виробу | флокіроване покриття |
| Размеры спального места | |
| Довжина спального місця | 200 мм |
| Ширина спального місця | 76 мм |
| Комплектація | |
| Керівництво по експлуатації | Ні |
| Латка-самоклейка | Ні |
| Подушка-підголівник | Ні |
| Ремонтний комплект | Ні |
| Сумка для зберігання і транспортування | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
- Ціна: 10 537,50 ₴




