
Самонадувний матрац 10 см подвійний з помпою Naturehike NH20FCD08, бежевий, двомісний для активного відпочинку, 5.8 кг
17 600 ₴
- Немає в наявності
- Код: 00016976023925115
- +380 (67) 565-46-12
Матрац самонадувний 10 см подвійний з помпою Naturehike NH20FCD08, бежевий
Naturehike NH20FCD08 - відмінний вибір для людей, які не уявляють своє життя без полювання, риболовлі, відпочинку подалі від міської суєти та ближче до природи. Матрац чудово поміщається практично у всі доступні на ринку намети та забезпечує комфортний відпочинок у будь-яку пору року. Адже висота виробу становить 10 см, тому ризики застудитися або відчувати дискомфорт від прохолоди зведені до мінімуму.
Матрац швидко і легко надується за допомогою помпи, при її повороті він повністю надується за 3 хвилини. Тому з його приведенням у готовність без проблем упорається одна людина. Після насиченого дня довго поратися з підготовкою спального місця точно нікому не хочеться.
Особливо слід зазначити продуманий підхід до виробництва виробу. Так, верхній шар виконаний з еластичної тканини 30D, вона приємна на дотик і забезпечує приємні тактильні відчуття. А ось нижній шар виконаний з текстильної тканини, яка покликана запобігти ковзанню по наметі під час відпочинку.
Поставляється матрац у комфортному чохлі, який є зручним для транспортування. У складеному вигляді габарити 38 на 68 см, у розкладеному - 200 на 132 см (цього цілком достатньо для двох осіб). Вага виробу оптимальна для транспортування під час походу, він становить 5,8 кг.
Ключові можливості
- Швидке надування за допомогою помпи
- Компактні розміри у складеному вигляді
- Двомісний та комфортний матрац
- Еластична тканина для максимального комфорту
- Продовжений термін експлуатації
Технічні характеристики
- Модель - Naturehike NH20FCD08
- Застосування – активний відпочинок, туризм
- Колір - бежевий
- Матеріал - верхній шар із еластичної тканини 30D, нижній шар із текстильної тканини
- Розмір у розкладеному вигляді - 200*132*10 см
- Розмір у складеному вигляді - 38*68 см
- Вага - 5,8 кг
- Чохол - є
- Двомісний матрац
Уявіть, ви вирушаєте в похід з друзями, і після довгого дня активного відпочинку вам потрібно зупинитися на ночівлю. Завдяки матрацу Naturehike NH20FCD08 ви швидко створите зручне спальне місце, насолоджуючись комфортом і теплом. Не важливо, чи це риболовля на озері чи похід в гори, цей матрац стане вашим надійним супутником.
Не зволікайте, купити матрац Naturehike NH20FCD08 можна прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Замовляйте з доставкою, щоб отримати його в найкоротші терміни та насолоджуйтесь активним відпочинком без зайвого клопоту!
Матрац самонадувний 10 см подвійний з помпою Naturehike NH20FCD08, бежевий
Ціну, наявність та асортимент уточнюйте у наших менеджерів.
– широкий асортимент інструментів та товарів для майстерні;
– рішення як для професіоналів, так і для аматорів;
– перевірені виробники та надійна якість продукції;
– зручна покупка, консультація менеджерів та швидка доставка по Україні.
1. Оформіть замовлення через кошик на сайті у зручний для вас час.
2. Менеджер зв'яжеться з вами для підтвердження деталей.
3. Оплатіть замовлення зручним способом.
4. Отримайте посилку обраним перевізником по всій Україні.
Оцініть швидку доставку та якісне обслуговування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NatureHike |
| Вікова група | Для дорослих |
| Колір | Бежевий |
| Комплектація | З чохлом |
| Комплектація насосом | Так |
| Кількість місць матраца | двомісний |
| Кількість посадочних місць | 2 |
| Матеріал | Поліестер |
| Наявність знімного чохла | Є |
| Наявність насоса | Входить до комплекту |
| Розкладне спальне місце | Так |
| Тип | Надувне ліжко |
| Тип насосу | Механічний ручний |
| Товщина матеріалу | 10 мм |
| Флокіроване покриття | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.8 кг |
| Висота | 10 мм |
| Глибина | 10 мм |
| Ширина | 132 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Верхня сторона виробу | флокіроване покриття |
| Нижня сторона виробу | флокіроване покриття |
| Размеры спального места | |
| Довжина спального місця | 200 мм |
| Ширина спального місця | 132 мм |
| Комплектація | |
| Керівництво по експлуатації | Ні |
| Латка-самоклейка | Ні |
| Подушка-підголівник | Ні |
| Ремонтний комплект | Ні |
| Сумка для зберігання і транспортування | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
- Ціна: 17 600 ₴







