
Самонадувний матрац 11 см подвійний із вбудованою помпою Naturehike CNH23DZ10002, бежевий, двомісний, з чохлом
17 512,50 ₴
- Немає в наявності
- Код: 00016976023929878
- +380 (67) 565-46-12
Матрац самонадувний 11 см подвійний із вбудованою помпою Naturehike CNH23DZ10002, бежевий
Надувається і здувається матрац за допомогою вбудованого насоса лише за 45 секунд. Для цього досить просто повернути клапан. Це дуже зручно, коли йдеться про заміський відпочинок, під час якого найменше хочеться замислюватися про те, як підготувати собі спальне місце. Матрац повторює вигини тіла, що забезпечує ортопедичний комфорт та зручність під час сну.
Ключові можливості
- Швидка надувка та сдувка за 45 секунд
- Вбудований насос для зручності використання
- Матеріал, що дихає і безпечний для шкіри
- Максимальне навантаження до 200 кг
- Зносостійкий зовнішній шар з тканини 50D
- Компактний розмір у складеному вигляді для легкого транспортування
- Комфортні розміри для двох осіб
Технічні характеристики
- Модель - Naturehike CNH23DZ10002
- Застосування – активний відпочинок, туризм
- Колір - бежевий
- Розмір у розкладеному вигляді - 200*150*11 см
- Розмір у складеному вигляді - 66*35*44 см
- Вага - 9 кг
- Чохол - є
- Двомісний матрац
- Повітряний насос є
- Повторює згини тіла
- Зовнішній шар - тканина 50D
- Внутрішній шар - спонжі
- Максимальне навантаження - 200 кг
Матрац Naturehike CNH23DZ10002 — ідеальний варіант для тих, хто любить виїжджати на відпочинок до річки або відправлятися в похід. Наприклад, під час сімейного пікніка, ви швидко зможете підготувати зручне місце для відпочинку, використовуючи вбудований насос. Або ж, якщо ви плануєте подорож з друзями на автомобілі, завдяки компактному розміру у складеному вигляді, його легко буде взяти з собою.
Не пропустіть можливість придбати цей матрац за вигідною ціною в нашому інтернет-магазині. Ви також можете замовити доставку прямо до свого дому. Відгуки від задоволених клієнтів підтверджують, що це - один з найкращих варіантів для комфортного відпочинку на природі!
Матрац самонадувний 11 см подвійний із вбудованою помпою Naturehike CNH23DZ10002, бежевий
Ціну, наявність та асортимент уточнюйте у наших менеджерів.
– широкий асортимент інструментів та товарів для майстерні;
– рішення як для професіоналів, так і для аматорів;
– перевірені виробники та надійна якість продукції;
– зручна покупка, консультація менеджерів та швидка доставка по Україні.
1. Оформіть замовлення через кошик на сайті у зручний для вас час.
2. Менеджер зв'яжеться з вами для підтвердження деталей.
3. Оплатіть замовлення зручним способом.
4. Отримайте посилку обраним перевізником по всій Україні.
Оцініть швидку доставку та якісне обслуговування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NatureHike |
| Вікова група | Для дорослих |
| Колір | Бежевий |
| Комплектація | З чохлом |
| Комплектація насосом | Так |
| Кількість місць матраца | двомісний |
| Кількість посадочних місць | 2 |
| Максимально допустиме навантаження | 200 кг |
| Матеріал | Поліестер |
| Наявність знімного чохла | Є |
| Наявність насоса | Входить до комплекту |
| Особливості | Вбудований механічний насос |
| Розкладне спальне місце | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Надувне ліжко |
| Флокіроване покриття | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9 кг |
| Висота | 11 мм |
| Глибина | 11 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Размеры спального места | |
| Довжина спального місця | 150 мм |
| Ширина спального місця | 150 мм |
| Комплектація | |
| Керівництво по експлуатації | Ні |
| Латка-самоклейка | Ні |
| Подушка-підголівник | Ні |
| Ремонтний комплект | Ні |
| Сумка для зберігання і транспортування | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товщина матеріалу | 11 мм |
- Ціна: 17 512,50 ₴








