
Матрац надувний 25 см одинарний із вбудованою помпою Naturehike CNH23DZ10001, світло-коричневий, для активного відпочинку, туризм
5 437,50 ₴
- Немає в наявності
- Код: 00016976023929908
- +380 (67) 565-46-12
Матрац надувний 25 см одинарний із вбудованою помпою Naturehike CNH23DZ10001, світло-коричневий
Замовили нові меблі для квартири, а поки дбаєте про те, щоб ваш сон був комфортним, а відпочинок повноцінним? Чи, може, ви вирішили виїхати на відпочинок на природу? Тоді надувний матрац – та річ, купівля якої вам цікава. Вибрати саме цю модель із каталогу слід з низки причин. Так, габарити матраца в розкладеному вигляді становить 186*100*25 см, а на його поверхні передбачені спеціальні виїмки для правильного прилягання тіла під час сну, тому після сну ви точно відчуватимете приплив бадьорості та енергії. До того ж він виконаний з приємної тканини - це означає, що під час сну ви не відчуватимете дискомфорт і вас супроводжуватимуть приємні тактильні відчуття.
Надувається і здувається матрац за допомогою спеціальної помпи. На підготовку виробу до використання знадобиться лише 3-5 хвилин. Якщо вдома зараз можна не звернути увагу, то в умовах відпочинку за містом ви точно його оціните. Адже після насиченого дня, ігор на свіжому повітрі та прогулянок довго возитися зі спальним місцем не хочеться нікому.
Витримує ця модель навантаження до 150 кг і тому підходить всім. Постачається виріб у чохлі та у складеному вигляді має розміри всього 38*28*18 см і важить всього 3,2 кг, тому його зручно брати із собою. Відрізняється матрац презентабельним зовнішнім виглядом і тому при використанні його будинку він не зіпсує інтер'єр кімнати і гармонійно доповнить його.
Ключові можливості
- Вбудована помпа для швидкого надування та здування
- Спеціальні виїмки для підтримки правильного прилягання тіла під час сну
- Легкий та компактний для транспортування
- Витримує навантаження до 150 кг
- Презентабельний зовнішній вигляд, підходить для домашнього використання
Технічні характеристики
- Модель - Naturehike CNH23DZ10001
- Застосування – активний відпочинок, туризм
- Всесезонний
- Колір - світло-коричневий
- Розмір у розкладеному вигляді - 186*100*25 см
- Розмір у складеному вигляді - 38*28*18 см
- Вага - 3,2 кг
- Чохол - є
- Одномісний матрац
- Наявність вбудованої помпи
Цей матрац стане ідеальним супутником у подорожах, чи ви плануєте відпочинок на природі, чи просто шукаєте зручне місце для сну вдома. Уявіть собі, як після довгого дня активностей, ви швидко та без зусиль підготуєте свій матрац, насолоджуючись комфортом під зірками.
Обираючи надувний матрац Naturehike CNH23DZ10001, ви отримуєте чудове співвідношення ціни та якості. Замовити його можна прямо зараз в нашому інтернет-магазині з доставкою по всій Україні. Відгуки задоволених клієнтів підтверджують, що ця модель стала справжнім відкриттям для активних людей.
Матрац надувний 25 см одинарний із вбудованою помпою Naturehike CNH23DZ10001, світло-коричневий
Ціну, наявність та асортимент уточнюйте у наших менеджерів.
– широкий асортимент інструментів та товарів для майстерні;
– рішення як для професіоналів, так і для аматорів;
– перевірені виробники та надійна якість продукції;
– зручна покупка, консультація менеджерів та швидка доставка по Україні.
1. Оформіть замовлення через кошик на сайті у зручний для вас час.
2. Менеджер зв'яжеться з вами для підтвердження деталей.
3. Оплатіть замовлення зручним способом.
4. Отримайте посилку обраним перевізником по всій Україні.
Оцініть швидку доставку та якісне обслуговування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NatureHike |
| Вікова група | Для дорослих |
| Колір | Коричневий |
| Комплектація | З чохлом |
| Комплектація насосом | Так |
| Кількість місць матраца | одномісний |
| Кількість посадочних місць | 1 |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Матеріал | Поліестер |
| Наявність знімного чохла | Є |
| Наявність насоса | Входить до комплекту |
| Розкладне спальне місце | Так |
| Тип | Надувне ліжко |
| Тип насосу | Електричний (від мережі) |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Бічні стінки виробу | флокіроване покриття |
| Верхня сторона виробу | флокіроване покриття |
| Нижня сторона виробу | флокіроване покриття |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.2 кг |
| Висота | 25 мм |
| Глибина | 25 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Размеры спального места | |
| Довжина спального місця | 186 мм |
| Ширина спального місця | 100 мм |
| Комплектація | |
| Керівництво по експлуатації | Ні |
| Латка-самоклейка | Ні |
| Подушка-підголівник | Ні |
| Ремонтний комплект | Ні |
| Сумка для зберігання і транспортування | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
- Ціна: 5 437,50 ₴




