
Матрац надувний 25 см подвійний із вбудованою помпою Naturehike CNH23DZ10001, світло-коричневий, для активного відпочинку
6 787,50 ₴
- Немає в наявності
- Код: 00016976023929823
- +380 (67) 565-46-12
Матрац надувний 25 см подвійний із вбудованою помпою Naturehike CNH23DZ10001, світло-коричневий
Замовили нові меблі для квартири, а поки дбаєте про те, щоб ваш сон був комфортним, а відпочинок повноцінним? Чи, може, ви вирішили виїхати на відпочинок на природу? Тоді надувний матрац – та річ, купівля якої вам цікава. Вибрати саме цю модель із каталогу слід з низки причин. Так, габарити матраца в розкладеному вигляді становлять 200*150*25 см, а на його поверхні передбачені спеціальні виїмки для правильного прилягання тіла під час сну, тому після сну ви точно відчуватимете прилив бадьорості та енергії. До того ж він виконаний з приємної тканини - це означає, що під час сну ви не відчуватимете дискомфорт і вас супроводжуватимуть приємні тактильні відчуття.
Надувається і здувається матрац за допомогою спеціальної помпи. На підготовку виробу до використання знадобиться лише 3-5 хвилин. Якщо вдома зараз можна не звернути увагу, то в умовах відпочинку за містом ви точно його оціните. Адже після насиченого дня, ігор на свіжому повітрі та прогулянок довго возитися зі спальним місцем не хочеться нікому.
Витримує ця модель навантаження до 300 кг і тому підходить всім. Поставляється виріб у чохлі та у складеному вигляді має розміри всього 43*30*25 см і важить лише 4,8 кг, тому його зручно брати із собою. Відрізняється матрац презентабельним зовнішнім виглядом і тому при використанні його будинку він не зіпсує інтер'єр кімнати та гармонійно доповнить його.
Ключові можливості
- Двомісний матрац
- Вбудована помпа для швидкого надування і здування
- Спеціальні виїмки для комфортного сну
- Легкий та компактний, зручний для транспортування
- Витримує навантаження до 300 кг
Технічні характеристики
- Модель - Naturehike CNH23DZ10001
- Застосування – активний відпочинок, туризм
- Всесезонний
- Колір - світло-коричневий
- Розмір у розкладеному вигляді - 200*150*25 см
- Розмір у складеному вигляді - 43*30*25 см
- Вага - 4,8 кг
- Чохол - є
- Наявність вбудованої помпи
Пригадайте, як минулого літа ви відправились на пікнік з друзями, і як важко було знайти зручне місце для відпочинку. Завдяки матрацу Naturehike CNH23DZ10001, ви забезпечите собі комфортне спальне місце в будь-яких умовах, навіть на природі. Або ж у випадку, якщо ваші друзі несподівано залишаться на ночівлю – цей матрац легко виручить вас.
Купивши матрац в інтернет-магазині, ви забезпечите собі не лише комфортний сон, але й можливість насолодитися відпочинком за містом, не переймаючись про зручність свого нічлігу. Ціна на дану модель є цілком доступною, а зручна доставка додасть ще більше переваг при оформленні замовлення.
Матрац надувний 25 см подвійний із вбудованою помпою Naturehike CNH23DZ10001, світло-коричневий
Ціну, наявність та асортимент уточнюйте у наших менеджерів.
– широкий асортимент інструментів та товарів для майстерні;
– рішення як для професіоналів, так і для аматорів;
– перевірені виробники та надійна якість продукції;
– зручна покупка, консультація менеджерів та швидка доставка по Україні.
1. Оформіть замовлення через кошик на сайті у зручний для вас час.
2. Менеджер зв'яжеться з вами для підтвердження деталей.
3. Оплатіть замовлення зручним способом.
4. Отримайте посилку обраним перевізником по всій Україні.
Оцініть швидку доставку та якісне обслуговування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NatureHike |
| Вікова група | Для дорослих |
| Комплектація | З чохлом |
| Комплектація насосом | Так |
| Кількість місць матраца | двомісний |
| Кількість посадочних місць | 2 |
| Максимально допустиме навантаження | 300 кг |
| Матеріал | Поліестер |
| Наявність знімного чохла | Є |
| Наявність насоса | Входить до комплекту |
| Розкладне спальне місце | Так |
| Тип | Надувне ліжко |
| Тип насосу | Електричний (від мережі) |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Бічні стінки виробу | флокіроване покриття |
| Верхня сторона виробу | флокіроване покриття |
| Нижня сторона виробу | флокіроване покриття |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.8 кг |
| Висота | 25 мм |
| Глибина | 25 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Размеры спального места | |
| Довжина спального місця | 150 мм |
| Ширина спального місця | 150 мм |
| Комплектація | |
| Керівництво по експлуатації | Ні |
| Латка-самоклейка | Ні |
| Подушка-підголівник | Ні |
| Ремонтний комплект | Ні |
| Сумка для зберігання і транспортування | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
- Ціна: 6 787,50 ₴






