
Матрац надувний 25 см потрійний із вбудованою помпою Naturehike CNH23DZ10001, світло-коричневий, тримісний
7 875 ₴
- Немає в наявності
- Код: 00016976023929847
- +380 (67) 565-46-12
Матрац надувний 25 см потрійний із вбудованою помпою Naturehike CNH23DZ10001, світло-коричневий
Замовили нові меблі для квартири, а поки дбаєте про те, щоб ваш сон був комфортним, а відпочинок повноцінним? Чи, може, ви вирішили виїхати на відпочинок на природу? Тоді надувний матрац – та річ, купівля якої вам цікава. Вибрати саме цю модель із каталогу слід з низки причин. Так, габарити матраца в розкладеному вигляді становлять 200*180*25 см, а на його поверхні передбачені спеціальні виїмки для правильного прилягання тіла під час сну, тому після сну ви точно відчуватимете приплив бадьорості та енергії. До того ж, він виконаний з приємної тканини - це означає, що під час сну ви не відчуватимете дискомфорт і вас супроводжуватимуть приємні тактильні відчуття.
Надувається і здувається матрац за допомогою спеціальної помпи. На підготовку виробу до використання знадобиться лише 3-5 хвилин. Якщо вдома зараз можна не звернути увагу, то в умовах відпочинку за містом ви точно його оціните. Адже після насиченого дня, ігор на свіжому повітрі та прогулянок довго возитися зі спальним місцем не хочеться нікому.
Витримує ця модель навантаження до 450 кг і тому підходить всім. Поставляється виріб у чохлі та у складеному вигляді має розміри всього 50*30*25 см і важить лише 5,9 кг, тому його зручно брати із собою. Відрізняється матрац презентабельним зовнішнім виглядом і тому при використанні його будинку він не зіпсує інтер'єр кімнати та гармонійно доповнить його.
Ключові можливості
- Вбудована помпа для швидкого надування і здування;
- Спеціальні виїмки для комфортного сну;
- Легкий та компактний для транспортування;
- Витримує навантаження до 450 кг;
- Презентабельний вигляд, що підходить для дому;
- У комплекті з чохлом для зручності зберігання.
Технічні характеристики
- Модель - Naturehike CNH23DZ10001;
- Застосування – активний відпочинок, туризм;
- Всесезонний;
- Колір - світло-коричневий;
- Розмір у розкладеному вигляді - 200*180*25 см;
- Розмір у складеному вигляді - 50*30*25 см;
- Вага - 5,9 кг;
- Чохол - є;
- Тримісний матрац;
- Наявність вбудованої помпи;
- Наявність спеціальних виїмок для правильного прилягання тіла під час сну.
Уявіть, що ви вирушили у подорож з друзями, та після активного дня вам потрібно швидко розкласти спальне місце. З надувним матрацом Naturehike CNH23DZ10001 ви зможете здійснити це за кілька хвилин, отримавши комфортне ліжко прямо під зірками. Або ж, під час прийому гостей, ви з легкістю можете перетворити будь-яку кімнату на затишну спальню, що зробить ваше житло більш функціональним.
Цей матрац стане вашим надійним партнером у будь-якій ситуації — його легкість, компактність та висока якість роблять його чудовим вибором для активних людей. Купуйте матрац у нашому інтернет-магазині, і ви не пошкодуєте про своє рішення!
Матрац надувний 25 см потрійний із вбудованою помпою Naturehike CNH23DZ10001, світло-коричневий
Ціну, наявність та асортимент уточнюйте у наших менеджерів.
– широкий асортимент інструментів та товарів для майстерні;
– рішення як для професіоналів, так і для аматорів;
– перевірені виробники та надійна якість продукції;
– зручна покупка, консультація менеджерів та швидка доставка по Україні.
1. Оформіть замовлення через кошик на сайті у зручний для вас час.
2. Менеджер зв'яжеться з вами для підтвердження деталей.
3. Оплатіть замовлення зручним способом.
4. Отримайте посилку обраним перевізником по всій Україні.
Оцініть швидку доставку та якісне обслуговування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NatureHike |
| Вікова група | Для дорослих |
| Колір | Коричневий |
| Комплектація | З чохлом |
| Комплектація насосом | Так |
| Кількість посадочних місць | 3 |
| Матеріал | ПВХ |
| Наявність знімного чохла | Є |
| Наявність насоса | Входить до комплекту |
| Розкладне спальне місце | Так |
| Тип | Надувне ліжко |
| Тип насосу | Електричний (від мережі) |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Бічні стінки виробу | ПВХ |
| Верхня сторона виробу | флокіроване покриття |
| Нижня сторона виробу | флокіроване покриття |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.9 кг |
| Висота | 25 мм |
| Глибина | 25 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Размеры спального места | |
| Довжина спального місця | 200 мм |
| Ширина спального місця | 180 мм |
| Комплектація | |
| Латка-самоклейка | Ні |
| Подушка-підголівник | Ні |
| Ремонтний комплект | Ні |
| Сумка для зберігання і транспортування | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість місць матраца | тримісний |
| Максимально допустиме навантаження | 450 кг |
| Товщина матеріалу | 25 мм |
- Ціна: 7 875 ₴




