
Розкладний стіл полегшений Naturehike NH19Z027-Z, сітка/алюміній, чорний, для кемпінгу, вага 700 г, всесезонний
3 200 ₴
2 560 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00016927595736777
- +380 (67) 565-46-12
Стіл розкладний полегшений Naturehike NH19Z027-Z, сітка/алюміній, чорний
Якщо ви, як і багато інших людей, не можете відмовити собі в реалізації можливості провести незабутні вихідні на березі річки, в лісі або на пляжі, тоді вам потрібен такий стіл. Ця покупка допоможе вам створити дивовижну атмосферу під час відпочинку на природі, а головне – зайняти комфортну позу під час трапези та не тільки. У розкладеному вигляді габарити становлять 59*40*39 см.
Стільниця виконана з сітки, що відрізняється міцністю, тому ви можете без побоювання розмістити на столі все, що вам потрібно. У столі є 2 спеціальні кишеньки з нейлону - в них можна розмістити дрібне сміття, пляшки з водою і не тільки. Каркас зроблений з алюмінієвого сплаву, який витримує навантаження до 30 кг. Розкладається виріб шляхом встановлення кронштейнів із АВС-пластику.
Стіл зручно транспортувати - його можна зберігати та переносити у чохлі. У складеному вигляді його габарити складають 43*11,5 см. Це полегшена модель, яка важить 700 грам - нести такий предмет зможе навіть дитина. При цьому цей параметр ніяк не позначається на експлуатаційних характеристиках столу і він демонструє хороші показники при використанні.
Виріб відрізняється бездоганними експлуатаційними характеристиками і тому прослужить вам не один рік.
Ключові можливості
- Легкий і компактний дизайн для зручного транспортування
- Стільниця з міцної сітки для якісного використання
- Каркас з алюмінієвого сплаву для стабільності і надійності
- Навантаження до 30 кг, що дозволяє розмістити всі необхідні речі
- Дві кишеньки для зберігання дрібниць
- Чохол для зручного зберігання
Технічні характеристики
- Тип товару - стіл розкладний
- Модель - Naturehike NH19Z027-Z
- Застосування - для кемпінгу, активного відпочинку
- Сезонність - всесезонний
- Розмір у розкладеному вигляді – 59*40*39 см
- Розмір у складеному вигляді – 43*11,5 см
- Вага – 700 гр
- Навантаження – до 30 кг
- Наявність кишеньок
- Стільниця - сітка
- Є чохол
Стіл Naturehike NH19Z027-Z ідеально підходить для тих, хто любить активний відпочинок на природі. Уявіть собі сімейний пікнік, де всі зібралися разом, і ви обслуговуєте гостей з комфортом на цьому столі, або відпочинок з друзями на річці, де стіл стає центральним місцем для трапези і спілкування.
Цей стіл стане вашим незамінним помічником у кемпінгу і активному відпочинку. Ви можете купити його в нашому інтернет-магазині, замовити доставку, або ж знайти в нас інші товари для зручності на природі. Відгуки від користувачів підтверджують високу якість та практичність даного виробу.
Стіл розкладний полегшений Naturehike NH19Z027-Z, сітка/алюміній, чорний
Ціну, наявність та асортимент уточнюйте у наших менеджерів.
– широкий асортимент інструментів та товарів для майстерні;
– рішення як для професіоналів, так і для аматорів;
– перевірені виробники та надійна якість продукції;
– зручна покупка, консультація менеджерів та швидка доставка по Україні.
1. Оформіть замовлення через кошик на сайті у зручний для вас час.
2. Менеджер зв'яжеться з вами для підтвердження деталей.
3. Оплатіть замовлення зручним способом.
4. Отримайте посилку обраним перевізником по всій Україні.
Оцініть швидку доставку та якісне обслуговування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NatureHike |
| Колір | Чорний |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Можливість регулювання по висоті опор | Ні |
| Отвір у стільниці для парасольки | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Форма столу | Прямокутний |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
| Висота | 39 мм |
| Ширина | 59 мм |
| Розміри столу в складеному вигляді | |
| Ширина у складеному вигляді | 43 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 700 |
| Висота в складеному вигляді | 11.5 мм |
| Глибина в складеному вигляді | 11.5 мм |
| Матеріал каркасу (опор) | Алюминій |
| Матеріал стільниці | Сітка |
- Ціна: 2 560 ₴




