
Човен надувний Naturehike CNK2300SS012, для 1 людини, з двошаровим біорозкладним ТПУ, вага 3.2 кг, вантажопідйомність 120 кг
44 812,50 ₴
- Немає в наявності
- Код: 00016976023925399
- +380 (67) 565-46-12
Човен надувний Naturehike CNK2300SS012, для 1 людини, з двошаровим біорозкладним ТПУ, вага 3.2 кг
Опис надувного човна Naturehike CNK2300SS012, для 1 людини:
Надувний човен CNK2300SS012 виготовлений з двошарового біорозкладного ТПУ, що характеризується відмінним шумопоглинанням, стійкістю до корозії та механічних пошкоджень. Попри щільність матеріалу, модель важить лише 3.2 кг, що позитивно відбивається на зручності транспортування. Важливо відзначити, що виробник приділив увагу не тільки довговічності та безпеки виробу в експлуатації, але й екологічності виробництва, тому у створенні моделі не застосовувався клей.
Човен надується до розмірів 220 х 90 х 40 см за допомогою подушки з комплекту. Для цих цілей можна використовувати насос (купується окремо). Ущільнена конструкція сопла забезпечує захист від подряпин, а ручки з боків забезпечують комфортне транспортування.
Вантажопідйомність човна сягає 120 кг. Його габаритів достатньо для комфортного розміщення 1 людини. Борт моделі плавно підвищується ближче до кормової частини — таке рішення сприяє правильному розподілу ваги та запобігає перевертанню моделі під час пересування по водній поверхні.
У складеному положенні розміри човна становлять 24 х 24 х 42 см, тому його можна переносити в сумці разом з іншим спорядженням.
Ключові можливості
- надувний човен для 1 людини;
- матеріал – двошаровий біорозкладний ТПУ;
- у виробництві не використовується клей для мінімізації забруднення навколишнього середовища;
- вантажопідйомність – 120 кг;
- конструкція з плавним підвищенням борту в кормовій частині запобігає перевертанню;
- розміри в надутому положенні – 220 х 90 х 40 см;
- є ручки для зручного транспортування;
- розміри у складеному вигляді – 24 х 24 х 42 см;
- вага – 3.2 кг;
- у комплекті є подушка для надування;
Технічні характеристики
- Тип товару - Товари для туризму;
- Вага - 3.2 кг;
- Вид човна - Надувний човен;
Цей човен ідеально підходить для любителів активного відпочинку. Уявіть собі: ви вирушаєте на риболовлю або просто плануєте прогулянку по спокійнім озеру. Завдяки легкій вазі та компактним розмірам, ви зможете легко транспортувати його в авто і не переживати про зайвий вантаж. Також, надувний човен стане надійним партнером у вашій подорожі в дикі місця, де відсутні зручності.
Вибравши надувний човен Naturehike CNK2300SS012, ви отримуєте не лише гарний товар з чудовими характеристиками, але й вклад у екологію, адже в його виробництві не використовували шкідливі матеріали. Залиште свої відгуки про продукт, щоб допомогти іншим покупцям зробити правильний вибір!
Човен надувний Naturehike CNK2300SS012, для 1 людини, з двошаровим біорозкладним ТПУ, вага 3.2 кг
Ціну, наявність та асортимент уточнюйте у наших менеджерів.
– широкий асортимент інструментів та товарів для майстерні;
– рішення як для професіоналів, так і для аматорів;
– перевірені виробники та надійна якість продукції;
– зручна покупка, консультація менеджерів та швидка доставка по Україні.
1. Оформіть замовлення через кошик на сайті у зручний для вас час.
2. Менеджер зв'яжеться з вами для підтвердження деталей.
3. Оплатіть замовлення зручним способом.
4. Отримайте посилку обраним перевізником по всій Україні.
Оцініть швидку доставку та якісне обслуговування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NatureHike |
| Бак для води | Ні |
| Вага | 3.2 кг |
| Вага кіля | 3.2 кг |
| Вантажопідйомність | 120 кг |
| Вид транспорту | Човен |
| Вид човна | Надувний човен |
| Загальна вага | 3.2 кг |
| Колір | Сірий |
| Кіль | Надувний |
| Кількість сидячих місць | 1 шт. |
| Особливості | Ручки для перенесення |
| Пасажиромісткість | 1 |
| Стан | Новий |
| Тип дна | Надувне дно низького тиску |
| Тип сидіння | Надувне |
| Ширина кокпіта | 90 см |
| Весла | |
| Весла | Пластик |
| Розмір у складеному вигляді | |
| Висота в складеному вигляді | 42 см |
| Довжина у складеному вигляді | 24 см |
| Ширина у складеному вигляді | 24 см |
| Габаритные размеры | |
| Маса | 3.2 кг |
- Ціна: 44 812,50 ₴





