
Човен надувний Naturehike CNK2300SS012, для 2 людей, з двошаровим біорозкладним ТПУ, вага 5.5 кг, вантажопідйомність 300 кг
63 825 ₴
- Немає в наявності
- Код: 00016976023925382
- +380 (67) 565-46-12
Човен надувний Naturehike CNK2300SS012, для 2 людей, з двошаровим біорозкладним ТПУ, вага 5.5 кг
Опис надувного човна Naturehike CNK2300SS012, для 2 людей:
Надувний човен CNK2300SS012 виготовлений з двошарового біорозкладного ТПУ, що характеризується відмінним шумопоглинанням, стійкістю до корозії та механічних пошкоджень. Попри щільність матеріалу, модель важить лише 5.5 кг, що позитивно відбивається на зручності транспортування. Важливо відзначити, що виробник приділив увагу не тільки довговічності та безпеки виробу в експлуатації, але й екологічності виробництва, тому у створенні моделі не застосовувався клей.
Човен надується до розмірів 305 х 99 х 50 см. Для цих цілей можна використовувати спеціальну подушку або насос (купуються окремо). Ущільнена конструкція сопла забезпечує захист від подряпин, а ручки з боків забезпечують комфортне транспортування.
Вантажопідйомність човна сягає 300 кг. Його габаритів достатньо для комфортного розміщення 2 людей. Борт моделі плавно підвищується ближче до кормової частини — таке рішення сприяє правильному розподілу ваги та запобігає перевертанню моделі під час пересування по водній поверхні.
Виріб комплектується знімними сидіннями із захистом попереку. Наявність хвостового плавця допомагає знизити радіус під час розвороту та підвищує маневреність моделі.
У складеному положенні розміри човна становлять 24 х 24 х 52 см, тому його можна переносити в сумці разом з іншим спорядженням.
Ключові можливості
- надувний човен для 2 людей;
- матеріал – двошаровий біорозкладний ТПУ;
- у виробництві не використовується клей для мінімізації забруднення навколишнього середовища;
- вантажопідйомність – 300 кг;
- конструкція з плавним підвищенням борту в кормовій частині запобігає перевертанню;
- розміри в надутому положенні – 305 х 99 х 50 см;
- є ручки для зручного транспортування;
- розміри у складеному вигляді – 24 х 24 х 52 см;
- вага – 5.5 кг;
- у комплекті є знімні сидіння;
Технічні характеристики
- Тип товара - Товари для туризму;
- Вага - 5.5 кг;
- Вид човна - Надувний човен;
У виїзді на природу з друзями, човен Naturehike CNK2300SS012 стане вашим незамінним супутником. Легкий у транспортуванні, ви зможете легко взяти його з собою на озеро або річку. Завдяки своїй конструкції, він забезпечить вам комфорт під час сплаву по воді.
Цей човен - ідеальне рішення для тих, хто цінує якість та екологічність. Ви можете без вагань замовити його в нашому інтернет-магазині, адже ми пропонуємо найкращу ціну на ринку та швидку доставку по Україні. Не забудьте ознайомитися з відгуками наших задоволених клієнтів!
Човен надувний Naturehike CNK2300SS012, для 2 людей, з двошаровим біорозкладним ТПУ, вага 5.5 кг
Ціну, наявність та асортимент уточнюйте у наших менеджерів.
– широкий асортимент інструментів та товарів для майстерні;
– рішення як для професіоналів, так і для аматорів;
– перевірені виробники та надійна якість продукції;
– зручна покупка, консультація менеджерів та швидка доставка по Україні.
1. Оформіть замовлення через кошик на сайті у зручний для вас час.
2. Менеджер зв'яжеться з вами для підтвердження деталей.
3. Оплатіть замовлення зручним способом.
4. Отримайте посилку обраним перевізником по всій Україні.
Оцініть швидку доставку та якісне обслуговування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NatureHike |
| Бак для води | Ні |
| Вага | 5.5 кг |
| Вага кіля | 5.5 кг |
| Вантажопідйомність | 300 кг |
| Вид транспорту | Човен |
| Вид човна | Надувний човен |
| Загальна вага | 5.5 кг |
| Кіль | Надувний |
| Кількість сидячих місць | 2 шт. |
| Особливості | Рухомі сидіння, Ручки для перенесення |
| Пасажиромісткість | 2 |
| Стан | Новий |
| Тип дна | Надувне дно низького тиску |
| Тип сидіння | Надувне |
| Весла | |
| Весла | Пластик |
| Розмір у складеному вигляді | |
| Довжина у складеному вигляді | 24 см |
| Ширина у складеному вигляді | 24 см |
| Габаритные размеры | |
| Маса | 5.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота в складеному вигляді | 52 мм |
- Ціна: 63 825 ₴









