
Ніж складаний Civivi Elementum C907A-5, EDC ніж, клинок D2, вага 75.1 г, довжина клинка 75.2 мм, замок Liner Lock
5 837,50 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0001C907A-5
- +380 (67) 565-46-12
Ніж складаний Civivi Elementum C907A-5, EDC ніж, клинок D2, вага 75.1 г
Модель Civivi Elementum — це стильний EDC ніж, який є бестселером асортименту, завоювавши серця ножаманів у всьому світі завдяки поєднанню функціональності, ергономіки та естетичної краси. Клинок завдовжки 75.2 мм має класичну форму drop point, що дозволяє виконувати інструментом завдання широкого спектра. При цьому руківʼя з плавними вигинами надійно лягає у долоню, що робить експлуатацію гранично безпечною.
Ключові можливості
- Складаний EDC ніж, бестселер бренду Civivi у новому дизайні;
- Клинок з інструментальної сталі D2;
- Твердість клинка – 58-60 HRC;
- Фініш клинка – галтування (black stonewash);
- Форма клинка – drop point;
- Тип заточування – прямий;
- Блокувальний механізм – замок liner lock;
- Матеріал руківʼя – інженерний термопластик Ultem;
- Є однопозиційна кліпса з нержавіючої сталі;
- Повна довжина – 177.6 мм;
- Довжина клинка – 75.2 мм;
- Товщина клинка – 3 мм;
- Довжина руківʼя – 102.4 мм;
- Товщина руківʼя – 11 мм;
- Вага – 75.1 г.
Технічні характеристики
- Тип товару - Ножи;
- Вага - 75.1 г;
- Тип ножа - складний;
- Вид ножа - карманний, туристичний, на кожен день;
- Тип заточки - прямий;
- Колір рукоятки - золотий;
- Марка сталі - D2;
- Тип замка - Liner Lock;
- Матеріал рукояті - термопластик Ultem;
- Довжина клинка - 75.2 мм;
- Товщина клинка - 3 мм;
- Твердість клинка - 59-61 HRC;
- Форма клинка - drop-point;
- Довжина - 177.6 мм;
- Довжина рукояті - 102.4 мм;
Уявіть собі ситуацію, коли ви відправляєтеся на пікнік з друзями. Ніж Civivi Elementum буде легкою і зручною частиною вашого спорядження, готовим до будь-яких завдань — від відкриття упаковки до приготування їжі. Або, наприклад, у повсякденному використанні: завдяки своїй зручній рукояті та надійній конструкції, цей ніж стане вашим незамінним помічником у будь-якій ситуації.
Не пропустіть можливість замовити чудовий ніж Civivi Elementum C907A-5 у нашому інтернет-магазині! З покупкою ви отримуєте не лише якісний продукт, але й приємну ціну, а також швидку доставку.
Ніж складаний Civivi Elementum C907A-5, EDC ніж, клинок D2, вага 75.1 г
Ціну, наявність та асортимент уточнюйте у наших менеджерів.
– широкий асортимент інструментів та товарів для майстерні;
– рішення як для професіоналів, так і для аматорів;
– перевірені виробники та надійна якість продукції;
– зручна покупка, консультація менеджерів та швидка доставка по Україні.
1. Оформіть замовлення через кошик на сайті у зручний для вас час.
2. Менеджер зв'яжеться з вами для підтвердження деталей.
3. Оплатіть замовлення зручним способом.
4. Отримайте посилку обраним перевізником по всій Україні.
Оцініть швидку доставку та якісне обслуговування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CIVIVI |
| Матеріал рукоятки | Термопластик |
| Стан | Новий |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 75.1 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид ножа | кишеньковий, натуральний, на кожен день |
| Довжина | 177.6 мм |
| Довжина клинка | 75.2 мм |
| Довжина рукояті | 102.4 мм |
| Марка стали | D2 |
| Матеріал рукояті | термопластик Ultem |
| Твердість клинка | 59-61 HRC |
| Тип замку | Liner Lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складний |
| Тип товару | Ножі |
| Товщина клинка | 3 мм |
| Форма клинка | drop-point |
| Колір рукоятки | золотий |
- Ціна: 5 837,50 ₴










