
Ніж Civivi Gramis C23004-1, мініатюрний шийний ніж, фіксована конструкція, вага 4.7 г, сталь Sandvik 14C28N
2 425 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0001C23004-1
- +380 (67) 565-46-12
Ніж Civivi Gramis C23004-1, мініатюрний шийний ніж, фіксована конструкція, вага 4.7 г
Гострий, як бритва, і маленький, як зубочистка, — все це про шийний ніж Civivi Gramis, який є одним з наймініатюрніших інструментів в асортименті бренду. Конструкція розроблена ножовим дизайнером Остапом Хелем (Ostap Hel) та підходить не тільки як сувенірний ніж для любителя колекційних речей, а й цілком ефективний помічник в завданнях малої складності, наприклад, у розрізанні картонного паковання або дрібних шнурів.
Ключові можливості
- Мініатюрний шийний ніж, розроблений ножовим дизайнером Остапом Хелем (Ostap Hel);
- Фіксована конструкція зі шведської сталі Sandvik 14C28N;
- Твердість клинка – 58-60 HRC;
- Профіль клинка – sheepsfoot;
- Тип заточування – прямий;
- Є насічки на обуху для упору пальцем;
- Повна довжина – 59.1 мм;
- Ширина – 15.5 мм;
- Довжина леза – 26 мм;
- Товщина обуха – 1.7 мм;
- Вага – 4.7 г;
- У комплекті є паракорд, піхви з кайдекса та ланцюжок зі сталі для носіння ножа на шиї.
Технічні характеристики
- Тип товару: Ножі;
- Тип ножа: несложний;
- Вид ножа: шийний;
- Тип заточки: прямий;
- Колір рукоятки: чорний;
- Марка сталі: Sandvik 14C28N;
- Матеріал рукояті: Sandvik 14C28N;
- Довжина клинка: 26 мм;
- Товщина клинка: 1.7 мм;
- Твердість клинка: 58-60 HRC;
- Форма клинка: sheepsfoot;
- Довжина: 59.1 мм.
Сценарії використання цього ножа можуть варіюватися від повсякденних до спеціалізованих. Наприклад, ви можете використовувати його для відкриття упаковок, коли отримуєте замовлення з інтернет-магазину, або взяти з собою на пікнік для приготування невеликих закусок. Civivi Gramis стане вашим надійним супутником у всіх малих, але важливих справах.
Ніж Civivi Gramis C23004-1 забезпечує поєднання компактності та функціональності, що робить його ідеальним вибором для тих, хто цінує якість та зручність у використанні. А завдяки його легкій вазі та продуманій конструкції ви можете легко носити його на шиї, завжди маючи під рукою надійний інструмент.
Ніж Civivi Gramis C23004-1, мініатюрний шийний ніж, фіксована конструкція, вага 4.7 г
Ціну, наявність та асортимент уточнюйте у наших менеджерів.
– широкий асортимент інструментів та товарів для майстерні;
– рішення як для професіоналів, так і для аматорів;
– перевірені виробники та надійна якість продукції;
– зручна покупка, консультація менеджерів та швидка доставка по Україні.
1. Оформіть замовлення через кошик на сайті у зручний для вас час.
2. Менеджер зв'яжеться з вами для підтвердження деталей.
3. Оплатіть замовлення зручним способом.
4. Отримайте посилку обраним перевізником по всій Україні.
Оцініть швидку доставку та якісне обслуговування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CIVIVI |
| Колір | Чорний |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 4.7 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид ножа | шийний |
| Довжина | 59.1 мм |
| Довжина клинка | 26 мм |
| Марка стали | Sandvik 14C28N |
| Матеріал рукояті | Sandvik 14C28N |
| Твердість клинка | 58-60 HRC |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | нескладний |
| Тип товару | Ножі |
| Товщина клинка | 1.7 мм |
| Форма клинка | sheepsfoot |
| Колір рукоятки | чорний |
- Ціна: 2 425 ₴











