
Ніж складаний Civivi Stormhowl C23040B-DS1, клинок з дамаської сталі, вага 86.2 г, тип замка Button lock, колір червоний
9 050 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0001C23040B-DS1
- +380 (67) 565-46-12
Ніж складаний Civivi Stormhowl C23040B-DS1, клинок з дамаської сталі, вага 86.2 г, тип замка Button lock
Поєднання елегантності та функціональності перетворює кишеньковий ніж Civivi Stormhowl на стильного, а головне — практичного помічника для вирішення повсякденних завдань. Чи то нарізання харчових продуктів, перерізання проводів або заточування дерев'яних кілочків — цьому інструменту під силу робота різної складності, а його унікальний зовнішній вигляд стане яскравою деталлю у повсякденному образі власника.
Ключові можливості
- Компактний ніж складаного формату для щоденного носіння, активного відпочинку, полювання та риболовлі;
- Клинок з дамаської сталі (твердість 58-60 HRC);
- Профіль клинка – clip point;
- Тип заточування – прямий;
- Осьовий вузол з керамічними підшипниками;
- Відкриття натисканням на плавець фліпера;
- Тип запірного механізму – замок button lock;
- Матеріал руківʼя – сплав алюмінію;
- Наявність двопозиційної кліпси зі сталі;
- Довжина відкритого ножа – 194.1 мм;
- Довжина клинка – 83.8 мм;
- Товщина обуха – 2.6 мм;
- Довжина закритого ножа – 110.3 мм;
- Товщина руківʼя – 12 мм;
- Вага – 86.2 г.
Цей ніж чудово підійде для активного відпочинку. Уявіть, як ви під час риболовлі або прогулянки по лісі швидко розгортаєте Civivi Stormhowl, щоб приготувати їжу або допомогти собі в інших завданнях. Завдяки своїй легкості і компактності, він зручно вміщується в кишені, що робить його незамінним супутником для любителів природи.
Відгуки користувачів про Civivi Stormhowl відзначають не лише його естетичний вигляд, але й практичність в щоденному використанні. Преміальна дамаська сталь забезпечує надійність і довговічність, а зручний механізм відкриття робить його ідеальним вибором для тих, хто цінує якість і зручність.
Ніж складаний Civivi Stormhowl C23040B-DS1, клинок з дамаської сталі, вага 86.2 г, тип замка Button lock
Ціну, наявність та асортимент уточнюйте у наших менеджерів.
– широкий асортимент інструментів та товарів для майстерні;
– рішення як для професіоналів, так і для аматорів;
– перевірені виробники та надійна якість продукції;
– зручна покупка, консультація менеджерів та швидка доставка по Україні.
1. Оформіть замовлення через кошик на сайті у зручний для вас час.
2. Менеджер зв'яжеться з вами для підтвердження деталей.
3. Оплатіть замовлення зручним способом.
4. Отримайте посилку обраним перевізником по всій Україні.
Оцініть швидку доставку та якісне обслуговування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CIVIVI |
| Колір | Червоний |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 86.2 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид ножа | кишеньковий, натуральний, на кожен день |
| Довжина | 194.1 мм |
| Довжина клинка | 83.8 мм |
| Довжина рукояті | 110.3 мм |
| Марка стали | Дамаська сталь |
| Матеріал рукояті | алюмінієвий сплав |
| Твердість клинка | 58-60 HRC |
| Тип замку | Button lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складний |
| Тип товару | Ножі |
| Товщина клинка | 2.6 мм |
| Форма клинка | clip-point |
| Колір рукоятки | червоний |
- Ціна: 9 050 ₴











