
Система приготування їжі BRS-61, портативна, потужність 1500 Вт, для активного відпочинку, вага 360 г, об'єм чаші 500 мл
1 587,50 ₴
1 270 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0001BRS-61
- +380 (67) 565-46-12
Система приготування їжі BRS-61, портативна, потужність 1500 Вт, для активного відпочинку
Приготувати смачні страви на природі не викликає труднощів, якщо у вашому рюкзаку є система BRS-61! Вона складається з 3 частин: пальника потужністю 1500 Вт, чаші та кришки, які компактно поміщаються в чохол з комплекту та швидко з'єднуються в єдину конструкцію. З системою BRS-61 ви зможете насолоджуватися смачними стравами навіть під час активного відпочинку.
Ключові можливості
- Зручне та безпечне використання. Пальник активується одним клацанням електрозапалювання, а інтенсивність горіння регулюється бічною ручкою. Теплоізоляційний чохол на чаші не тільки зберігає їжу теплою впродовж більш тривалого часу, але також оберігає користувача від опіків у разі необережного торкання розпеченої ємності.
- Швидке приготування їжі. Об'єм чаші становить 500 мл і є оптимальним для 1 людини, прискорюючи процес приготування страв. Цьому також сприяє вbuiltий у дно чаші вітрозахист, який підвищує стабільність полум'я.
- Простий догляд та тривалий термін служби. Матеріал пальника — стійка до механічних пошкоджень нержавіюча сталь, а ємність виготовлена з алюмінію, який також має антикорозійні властивості й легко очищається від жиру та залишків їжі.
Технічні характеристики
- портативна система для приготування їжі на природі;
- комплект складається з пальника, чаші (500 мл), кришки та чохла для зберігання (газовий балон не входить до комплекту);
- потужність – 1500 Вт;
- матеріали – алюміній, нержавіюча сталь, поліпропілен (PP);
- активація за допомогою електрозапалювання;
- плавне регулювання полум'я бічною ручкою;
- вбудований вітрозахисний екран для ефективної роботи;
- на чаші є теплоізоляційний кожух на липучці;
- розміри чаші – Ø100 х 130 мм;
- розміри пальника – Ø39 х 51 мм;
- вага – 360 г.
Уявіть собі: ви на自然і, оточені красою природи, і у вас в руках система BRS-61. Ви без труднощів розпалюєте вогонь і готуєте улюблену страву всього за кілька хвилин. Або ж, можливо, ви відправилися на пікнік з друзями, і ця система допомагає вам приготувати смачний обід, не витрачаючи багато часу і зусиль. З BRS-61 ваш відпочинок стане ще приємнішим!
Ця портативна система — ідеальний вибір для туристів, рибалок та всіх, хто любить активно проводити час на природі! Якщо ви шукаєте, де купити BRS-61, наш інтернет-магазин пропонує привабливу ціну та зручні умови доставки. Долучайтеся до численних задоволених клієнтів, які вже оцінили її переваги!
Система приготування їжі BRS-61, портативна, потужність 1500 Вт, для активного відпочинку
Ціну, наявність та асортимент уточнюйте у наших менеджерів.
– широкий асортимент інструментів та товарів для майстерні;
– рішення як для професіоналів, так і для аматорів;
– перевірені виробники та надійна якість продукції;
– зручна покупка, консультація менеджерів та швидка доставка по Україні.
1. Оформіть замовлення через кошик на сайті у зручний для вас час.
2. Менеджер зв'яжеться з вами для підтвердження деталей.
3. Оплатіть замовлення зручним способом.
4. Отримайте посилку обраним перевізником по всій Україні.
Оцініть швидку доставку та якісне обслуговування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BRS |
| Вага | 360 кг |
| Матеріал газового пальника | Нержавіюча сталь |
| Номінальна потужність | 1500 Вт |
| П'єзорозпалювання | Так |
| Стан | Новий |
| Тип обладнання | Пальник |
| Типи палива | Газ |
| Додаткові характеристики | |
| Вітрозахист | Так |
| Діаметр встановлюваної ємності | 100 мм |
| Оптимально для кількості осіб | 1 |
| Комплектація | |
| Газовий балон | Ні |
| Кейс для транспортування | Так |
| Плита | Ні |
- Ціна: 1 270 ₴










