
Ніж Cold Steel Counter Point XL 6", Serrated, складний, легкий, для самозахисту, карманний, Tri-Ad Lock
9 175 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0001CS-10AAS
- +380 (67) 565-46-12
Ніж Cold Steel Counter Point XL 6", Serrated
Серія Counter Point є певним переосмисленням моделі Counter TAC, втілюючи в собі ідею ножа класу boot-knife в розкладному виконанні. Схожість моделей простежується у формі клинка і руків'я, хоча відмінності все ж очевидні - Counter Point має односторонній клинок з фальш-лезом на обуху, а не клинок кинджального типу, як у Counter TAC. Руків'я виготовлена з вкрай практичного склотекстоліту Grivory, для зручності в утриманні має підпальцеву виїмку, а також характерні отвори для полегшення ваги ножа. Замикається ніж за допомогою фірмового замку TRI-AD® Lock, який надійно фіксує клинок у відкритому положенні, всупереч навантаженням. Таким чином Counter Point є компактним, легким і надійним для щоденного носіння і самозахисту.
Ключові можливості
- Складний ніж з легким дизайном, вага 223 г.
- Заточка: серейтор, що забезпечує ефективність при різанні.
- Фірмовий замок Tri-Ad Lock для надійної фіксації клинка.
Технічні характеристики
- Тип товару: Ножи
- Тип ножа: складний
- Вид ножа: карманный, туристический
- Цвет рукоятки: черный
- Марка стали: AUS10A
- Материал рукояти: Griv-Ex
- Длина клинка: 152 мм
- Толщина клинка: 4 мм
- Твердость клинка: 58-60 HRC
- Форма клинка: Counter Point
Цей ніж стане незамінним помічником у повсякденному житті. Наприклад, ви можете взяти його з собою в похід, де він прекрасно впорається з різними завданнями, починаючи від приготування їжі на вогнищі до забезпечення власної безпеки. Або ж, завдяки компактності, його легко можна носити в кишені щодня, бути впевненим у своєму захисті.
Замовити ніж Cold Steel Counter Point XL 6", Serrated можна в нашому інтернет-магазині, де ви знайдете чудову ціну та зручну доставку. Відгуки наших клієнтів підтверджують, що це один з найкращих виборів у своєму класі.
Ніж Cold Steel Counter Point XL 6", Serrated
Ціну, наявність та асортимент уточнюйте у наших менеджерів.
– широкий асортимент інструментів та товарів для майстерні;
– рішення як для професіоналів, так і для аматорів;
– перевірені виробники та надійна якість продукції;
– зручна покупка, консультація менеджерів та швидка доставка по Україні.
1. Оформіть замовлення через кошик на сайті у зручний для вас час.
2. Менеджер зв'яжеться з вами для підтвердження деталей.
3. Оплатіть замовлення зручним способом.
4. Отримайте посилку обраним перевізником по всій Україні.
Оцініть швидку доставку та якісне обслуговування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cold Steel |
| Колір | Чорний |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 223 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний |
| Довжина клинка | 152 мм |
| Марка стали | AUS10A |
| Матеріал рукояті | Griv-Ex |
| Твердість клинка | 58-60 HRC |
| Тип замку | Tri-Ad Lock |
| Тип заточення | серейтор |
| Тип ножа | складний |
| Тип товару | Ножі |
| Товщина клинка | 4 мм |
| Форма клинка | Counter Point |
| Колір рукоятки | чорний |
- Ціна: 9 175 ₴






